Oficjalne forum systemu WindowZ
Czekamy Za WindowZ 7 - Wersja do druku

+- Oficjalne forum systemu WindowZ (http://windowz.pl)
+-- Dział: Projekt: WindowZ (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: System WindowZ (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Czekamy Za WindowZ 7 (/showthread.php?tid=2116)

Strony: 1 2 3 4

Czekamy Za WindowZ 7 - pdpiotrek2 - 07-10-2013 21:46

Blush

Witam, Panie kierowniku.

Wiem, że Masz dużo na głowie, inżynierską pracę i wogóle Big Grin

Ale mimo wszystko wszyscy czekają na kolejną odsłonę Twojego kolejnego Systemu, bazującego na Silniku Win7.

Ja proponuję, żeby odciążyć kierownika, podpisywać się u dołu, kto co umie robić. Chodzi tu o tweaki, poprawki, aktualizacje, nakładka graficzna (style i ikony),programy oraz sterowniki. Powstał Windows Dream OS x64, więc to wyzwanie.
Wszyscy mamy nadzieję, że pobijesz konkurencję. Big Grin
Czy Pan kierownik przyjąłby taką pomoc?

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - Suchenz - 08-10-2013 16:17

Inżynierka już napisana Smile
Oczywiście obowiązków dalej w ch, dlatego za bardzo nic w kierunku windowz 7 nie robię, choć przyznaje, że ostatnio o tym trochę rozmyślam i się wewnętrznie nakręcam.

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - benpo - 08-10-2013 23:47

Zainstalowałem tę DreamOS 7-kę dobrze się sprawuje.Kiedy się można spodziewać twojego jeszcze lepszego wyniku, drogi kierowniku?. benpo

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - Maykon - 11-10-2013 10:17

Nie kryję, że chętnie bym chciał mieć WindowZ 7.
Niestety nie umiem programować, bo marny ze mnie informatyk ale zagłosowałem i jestem na TAK.
Jeśli system WinZ 7 by Suchenz ujrzy światło dzienne, to niezwłocznie się przesiadam Smile

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - OtherCoder - 13-10-2013 10:17

Najpierw należało by określić założenie systemu, co ma mieć czego nie itd.

Druga rzecz to skłaniałbym się do modyfikacji Windows 8.

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - Maykon - 13-10-2013 10:39

W ogóle ktoś testował Win8? Jak się sprawdza na PC? Wydaje mi się, że ósemka dobra jest na laptopy o większych gabarytach.

Co do określenia jak bardzo ma być "okrojony", modyfikowany Win7 to uważam aby usunąć niepotrzebne programy z folderu Akcesoria i inne foldery, programy, które nie są używane.

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - Matess1999 - 14-10-2013 12:57

Jak dla mnie lepiej będzie zmodować windows 8.
Zalety:
1.Tymczasowo mało modyfikacji,więc system może stać się popularny
2.Win 8 ma lepsze wyniki w benchmarkach i dłuższa praca na baterii (choć sam mam tylko powerbook'a g4 15" więc mnie to nie dotyczy)
Wady:
Mała ilość tweaków,dodatków itp.
4.ze sterownikami to różnie...

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - pdpiotrek2 - 15-10-2013 14:22

Sam mam windowz v2 2010, od 3 lat, instalowałem 2 dni po wyjściu do neta.
Gratulacje napisania pracy, Kierowniku,
Ale:
Windows 8 ma kończyć wsparcie za 2 lata, windows 7 jest bardziej przyszłościowy i dlatego.
Są mody windows 8, ale nie udane, bo z kolegą testowaliśmy.
Z tego co wiem, jak xp sie modowało nLite, to Windows 7 też jest jakiś program.
Po Pierwsze, czy kierownik podejmie się tego wyzwania?
Sam mam sporo na głowie, ale pomóc mogę.
Trzeba by było się podzielić.
Niech każdy , kto coś umie, (tylko ci co sie znają na modowaniu systemów) podpiszą się, a sam KIEROWNIK niech założy post i tam się tylko ci podpisywać co umieją tuningować system i mają zamiar brać udział w całej akcji

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - italo11 - 23-10-2013 21:11

Witam czekamy na twój wykon z win7

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - pdpiotrek2 - 25-11-2013 22:21

Jesteś Kierowniku??
Co myślisz o całej akcji?
Wypowiedz się, plisssssss xD Big Grin

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - Suchenz - 27-11-2013 01:29

Cieszy mnie inicjatywa i naprawdę to doceniam.
Za jakiś czas będę musiał trwale przejść na sevena, więc oczywiste jest, że zacznę dążyć do stworzenia windowz seven, nie wiem czy na taką skalę jak przy dotychczasowej produkcji ale postaram się przynajmniej zrobić "porta" funkcjonalności.

Nie ma sprawy jeśli będziecie mi podsyłać na pw jakieś pomysły, programy itd (oczywiście bardziej kierujcie się funkcjonalnością niż bezużytecznymi wodotryskami).

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - pdpiotrek2 - 08-12-2013 14:08

Panie SuchenZ :
Ja już mam listę programów uszykowaną. Proszę o podanie adresu mail lub gg do korespondencji, by omówić wspomniany wątek. Mówię tu o dacie rozpoczęcia całego projektu. Myślę, że do wakacji powinniśmy się wyrobić
wszystkie programy zaktualizuje się przed stworzeniem ISO z WindowZ SeVen 2014 xD
Wiem, że to bedzie wielki wypał Big Grin
Jesteś mistrzem Big Grin

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - Suchenz - 12-12-2013 08:47

Wyślij na pw, zobaczymy co da się z tym zrobić. Choć pamiętaj, że ja jestem cholernym indywidualistą Smile

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - pdpiotrek2 - 22-12-2013 12:26

Ale warto sobie pomagać, zwłaszcza, gdy chodzi o WindowZ v2 2010
Programy mozna zaktualizować, ponieważ są to programy i wersje na ten moment, więc przed samym wydaniem programy zaktualizuje

RE: Czekamy Za WindowZ 7 - pdpiotrek2 - 14-01-2014 14:20

Panie Kierowniku !!!
Trzeba Brać sie do pracy, bo malcomx wydał własnie windows mx 9 a to poważna konkurencja. Wem, że razem współpracowaliście przy winz i win mx ale może warto by zacząć coś w kierunku rozwoju WindowZ?
Aczkolwiek mam propozycje, by rok zaczekać na oryginał windows 9 by móc go tuningować. Jaka decyzja?
Za czekaniem nad windows 9 czy bierzemy sie za windows 7?