Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Długie wykrywanie USB
24-08-2010, 18:32
Długie wykrywanie USB
Cześć. Rozpaczliwie szukam pomocy Od jakiegoś czasu laptop bardzo długo wykrywa wszytkie urządzenia podłączane do USB. Pendrve, dysk usb, interfejs audio.... Przez chwile wydaje się jakby ich nie widział, a po jakiś 5 do 15 minut pojawiają się w systemie. Jedyna opcja to uruchamiać kompter z podłączonymi urządzeniami- wtedy po załadowaniu systemu są one widoczne do czasu odłączenia od USB. Problem występuje tez z wbudowanym czytnikiem kart SD. Najgorsze jest to czekanie. Czasem potrzeba coś szybko zgrac itd. Przeszukałem już mnóstwo stron polskich i zagranicznych i nie znalazłem nic ciekawego. Co lepsze, reinstalowałem system już 3 razy i zawsze ok jest do max 2 dni a później to samo. Działam teraz na Windowz Litev2, ale instalowełem też inne modyfikacje XP - zawsze problem powraca. Flashowałem biosa, zainstalowalem najnowsze dostępne sterowniki - wciąż nic nie pomaga. Z góry dzięki za wszytkie propozycje. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
24-08-2010, 18:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2010 18:40 przez kleszczu100.)
RE: Długie wykrywanie USB
Mozę masz wirusa jakiegoś lub wadę sprzętu albo źle nagrałeś płytę sprawdziłeś sumę kontrolno,sterowniki wszystkie zainstalowane.
24-08-2010, 20:56
Wszytskie sterowniki są zainstalowane. Wirus odpada, wada również, ponieważ po reinstalce systemu wszytsko śmiga do pewnego czasu. Używałem Driver Easy do automatycznego wyszukiwania sterowników więc być może źle je dobrał i jest jakiś konflikt. Mam partycje recovery z Vistą, wszytsko dziala ok ale nie interesuje mnie ten system. Laptop za słaby, żeby pociągnął Win7, pozatym produkuje muzykę i moje interfejsy audio i programy muzyczne nie działają stabilnie na tym systemie.
25-08-2010, 16:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2010 16:32 przez kleszczu100.)
Skoro mówisz ze laptop jest dobry to może tak jak mówiłem źle nagrałeś płytę i nie sprawdziłeś sumy kontrolnej pobierz jeszcze raz podaj model laptopa to poszukam sterowników dobrych bo te co masz mogą być złe.

Czytaj:

Jak nagrać WindowZ: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Jak sprawdzić sumę kontrolno: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

Pewny jesteś ze system jest czysty skanowałeś go dobrym antywirusem.!
Odpowiedz