Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak połączenia z internetem.
26-09-2010, 19:28
Sad Brak połączenia z internetem.
Witam.
Mam taki problem. Po zainstalowaniu WindowZ Lite posiadałem polaczenie z internetem (Nie instalowalem jeszcze zadnych sterownikow do niczego). Zainstalowalem sterowniki do plyty glownej i do karty graficznej. Po restarcie komputera juz tego polaczenia nie bylo. Postanowilem przez panel sterowania skonfigurowac polaczenie, jednak nie udalo sie to, gdyz nie wykrywalo sterownikow do karty sieciowej. Chcialem zainstalowac sterowniki, ale wyskoczyl blad :"Unable to get disk information". Moja karta sieciowa to lankom lf-h50x. Probowalem sciagnac z internetu inne sterowniki ale wyskakiwaly bledy na wzor niezgodnego systemu operacyjnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
27-09-2010, 06:41
RE: Brak połączenia z internetem.
sprawdz te Smile

>> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
27-09-2010, 11:13
Te juz sciagalem i lipa nie dzialalo bo wersja trialowa byla Wink Ale juz sciagnelem inne stery z neta do mojej karty graficznej itp.(nie z plytki) i dziala normalnie. Ale dzieki za fatyge, jest git majonez helmanz ten system operacyjny. Temat do zamkniecia.
27-09-2010, 16:15
Takie jeszcze jedno małe pytanko, chodzi Ci o wersje WindowZ Lite v2 czy starocia jakim był pierwszy Windowz Lite ? Smile

Jeśli masz tego starocia to koniecznie zrób upgrade.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2010, 20:50
pytanie czy jest możliwe ze stery z grafy waza się ze sterami z sieci ?
Odpowiedz 

Skocz do: