Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebuje dobrej muzyki techno house :)
30-09-2010, 14:24
potrzebuje dobrej muzyki techno house :)
witam potrzebuje waszej pomocy bardzo bym prosil o podanie linkow do jakis paczek z muzyka jak w temacie moze byc rownierz discopolo typu cliver itd ze wzgledu na to ze podpiolem dysk u kumpla i caly sie skaoswal stracilem wszystko nie mam nic pamiec dysku poszla se na spacer i zgobila droge do domu SmileSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
30-09-2010, 14:45
RE: potrzebuje dobrej muzyki techno house :)
A próbowałeś odzyskać dane? skoro mówisz o podpięciu dysku u kolegi to zapewne przez pomyłkę z formatowałeś tylko partycję więc cześć danych jak nie dużą większość da się odzyskać no chyba że juz przeprowadziłeś na nim zapis ;( wtedy szanse na odzyskanie maleją.

Co do muzyki to polecam:
Deep House 2010 tracklista Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Ministry Of Sound 10 Years Of Soul Heaven 2010 tracklista Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
The Sound Of Bassline 2 2009 tracklista Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
30-09-2010, 17:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2010 17:49 przez czarnypies.)
co do dysku opisze caly problem od poczatku do konca jak bylo postaram śie skrócić

wiec...

kumplowi psuł się system i komp wiec powiedział mi ze mam mu zainstalować system windoes 7 od SilenSa
a ze nie mialem płytki z Windowsem ani na pendrive poszedlem do niego z dyskiem robiłem już to u wielu osób i poszło ładnie i pięknie a gdy u niego podpiolem dysk to tak nie moglem go ustawic na slave w ogóle nie wiem czemu zworki ok i w biosie nic tylko master wiec jego dysk byl na p[ri master a moj na sec master zamiast cd roma przez przejściówkę na sata nie poszło windows wykryl dysk ale w moj komputer nie pokazywało partycji to podpiąłem go na sata wejscie u niego i tez na master tylko poczym zorientowałem sie ze cos nie tak u niego komputer nie wykrywał 2 rdzeni procespora to zrest\etowalem biosa i moj dysk ustawiłem jako drogi wlaczam pc dalej to samo wszedłem w zarządzanie dyskami a tam moj dysk jest ale nie ma zdenej partycji i pokazany jako nie sformatowany dysk i mialem 0 partycji poszedlem do domu sprawdzam nie włącza sie kap wkładam plytke z winZem i rybka nie ma zadnych partycji nic tak jak bym dysk wczoraj kupil w sklepie zrobilen partycje zainstalowalem windowza i mam klopot bo stracilem wszystkie programy bardzo dozo muzyki wszystkie windowsy itd i nie wiem czy da sie jakoś dane odzyskac chociaz muze ale watpie ;(;(;(;(;(

Ps przepraszam za bledy ale slownik opery nie dziala ;p
co do muzyki widze ze sa tam cd 1 cd 2 cd 3 itd sa linki do piosenek czy musze juz wpisywac nazwy i osobno sciagac?
dzieki za liste napewno sie przyda
hmmm masz moze cos z tego typu ?? cos bardziej klubowego ze by bylo mozna sie pobawic Smile

30-09-2010, 18:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2010 18:19 przez OtherCoder.)
(30-09-2010 17:27 )czarnypies napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.co do dysku opisze caly problem od poczatku do konca jak bylo postaram śie skrócić
wiec...

Trzymajmy się zasady jeden wątek jeden problem ja tak tylko wspomniałem Wink

(30-09-2010 17:27 )czarnypies napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Ps przepraszam za bledy ale slownik opery nie dziala ;p

Mi działa coś źle masz ustawione w opcjach.

(30-09-2010 17:27 )czarnypies napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.co do muzyki widze ze sa tam cd 1 cd 2 cd 3 itd sa linki do piosenek czy musze juz wpisywac nazwy i osobno sciagac?
dzieki za liste napewno sie przyda

To co podałem to tylko spis utworów (to są po prostu wielo płytowe albumy) albo znajdziesz w sieci całość albo musisz szukać pojedynczych utworów
02-10-2010, 10:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2010 10:39 przez czarnypies.)
pomocy potrzebuje tej składanki ale jej nigdzie nie potrafię znaleźć

Baja21 presents - hands up mix session vol 8
30-12-2010, 22:32
(30-09-2010 14:24 )czarnypies napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.potrzebuje dobrej muzyki techno house Smile
Nie istnieje. To oksymoron! :o>
30-12-2010, 22:53
Tu jest:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
01-01-2011, 18:03
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. te dwa sety polecam

[Obrazek: kopiat.jpg]
Odpowiedz