Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Laptop] Acer Aspire 9410Z
30-09-2010, 17:10
[Laptop] Acer Aspire 9410Z
Może ma ktoś taki sam lub podobny? I był by tak miły i napisał czy w ogóle da rade wymienić w tym lapku karte graficzną?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-09-2010, 18:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2010 18:48 przez arni1774.)
RE: [Laptop] Acer Aspire 9410Z
jezeli jest zintegrowana to raczej nie .Kupowałeś to chyba wiesz czy masz zintegrowaną >Wpisz w google poszukaj dane techniczne specyfikacja coś tam znajdziesz odnośnie lapka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-09-2010, 19:28
Witam, już doszedłem sam do tego cz można wymienić kartę graficzną w moim laptopie czy tez nie. A więc mogę wymienić. Otóż laptopa kupiłem na allegro i nie doczytałem, że karta nie jest zintegrowana tylko dedykowana. Czyli że jest możliwość wymiany.
30-09-2010, 19:38
Tu masz specyfikację: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
30-09-2010, 21:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2010 09:23 przez 524b.)
przykro mi ale nie wymienisz tutaj karty raczej >napewno nie w lapkach jak ci sie zepsuje to do serwisu lapkem .Takie moje zdanie .może sie mylę
01-10-2010, 12:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012 13:24 przez Archangel Azrael.)
treść niezgodna z Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj..

EDIT: 2012/01/04 A_A
01-10-2010, 15:10
(01-10-2010 12:28 )Maykon napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Ale się znacie. Po co mi specyfikacja?

W specyfikacji przecież pisze czy wymienisz czy nie dlatego przytoczyłem Ci ją przytoczyłem
01-10-2010, 16:15
Maykon zadajesz pytanie czy mozna wymienić kartę graficzną w lapku ,wiec dostajesz link od Othera tam jest specyfikacja inaczej dane techniczne itp i jest wszystko jasne czy można ,Wiec po co ,zadajesz zabawne pytanie Po co mi specyfikacja ? A no właśnie po to czy można >lapek to nie stacjonarny komputer że w nie których modelach można wyjąć z gniazda i włożyć inną wypasioną kartę .W lapkach integracja karty Graf..z płytą główna polega na czymś innym > Nie ma opcji wymiany Karty graficznej na inną .To nie stacjonarny komp
02-10-2010, 15:52
(01-10-2010 16:15 )arni1774 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Maykon zadajesz pytanie czy mozna wymienić kartę graficzną w lapku ,wiec dostajesz link od Othera tam jest specyfikacja inaczej dane techniczne itp i jest wszystko jasne czy można ,Wiec po co ,zadajesz zabawne pytanie Po co mi specyfikacja ? A no właśnie po to czy można >lapek to nie stacjonarny komputer że w nie których modelach można wyjąć z gniazda i włożyć inną wypasioną kartę .W lapkach integracja karty Graf..z płytą główna polega na czymś innym > Nie ma opcji wymiany Karty graficznej na inną .To nie stacjonarny komp
Po pierwsze mam procesor 1.8 dual core
- w specyfikacji jest 1.6
Po drugie mam kartę graficzną GeForce Go 7300 128mb i podajcie mi co to znaczy karta dedykowana?
Po trzecie ta specyfikacja, którą podał przedmówca jest nie zgodna z moim laptopem z resztą udowodniłem to powyżej.
Te dwa podzespoły, które podałem wyżej są od nowości. Więc przy zakupie sprzętu specyfikacja nie musi się koniecznie zgadzać z tą z internetu. Bo możesz mieć lepszy.
02-10-2010, 16:44
gdybyś podał dokładny model i typ (a jeszcze kraj zakupu to by było miodzio Wink) to byś dostał dobrą specyfikację i byś wszystko wiedział.

Co do karty dedykowanej to znaczy ze nie jest zintegrowana, dedykowana to znaczy ze jest oddzielnie. Karta zintegrowana jest jako układ na płycie głównej. Nie znaczy to że taką kartę możesz wymienić ot tak najczęściej jest ona oddzielnie ale jest wlutowana w płytę. Jedynie część laptopów ma wejścia podobne do tych w komputerze stacjonarnym. Przyjmujący się standard to MXM obecnie trzeciej generacji, jednak jak to bywa część producentów ma swoje autorskie rozwiązania.

Do różnic tych kart zaliczyć można że integra korzysta z ramu a dedykowana ma swoją pamięć.
02-10-2010, 22:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012 13:09 przez Osaczony.)
Ok poradzę sobie na własną rękę. Wybiorę się z laptopem do salonu komputerowego i się dowiem. Jakie będą postępy? Może jeszcze się odezwę w tym temacie.
Witam jak widać nadal posiadam tego laptopa, ale dopiero teraz zacząłem się zastanawiać dlaczego nie działa mi Bluetooth?
Otóż sterowniki mam zainstalowane, lecz nie mogę go włączyć.
Wchodzę w: Panel Sterowania > Konfiguracja Bluetooth i wyskakuje komunikat.
Mam oczywiście WindowZ v2. Wie ktoś jak rozwiązać problem?
03-12-2010, 22:02
A na pewno masz wersję bluetooth equipped? Może masz bluetooth ready ?

XP to nie Vista czy Win7 ma obsługę bluetooth ale potrzebuje dodatkowych sterowników aby wszystko działało. Tu masz sterownik ze strony producenta: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
04-12-2010, 13:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012 13:09 przez Osaczony.)
Już mam ten sterownik zainstalowany.
04-12-2010, 17:31
Off top:
Dlaczego rozwiązywanie problemów ma charakter ADHDoniczny ?
Masz problem i prosisz, ktoś odpisuje i zużywa swój czas. Powinieneś okazać przynajmniej znamionową wdzięczność. Pozdro!

[Obrazek: 524b.gif]
[Obrazek: googlujuserbarv2.png]
04-12-2010, 17:33
Poradziłem to co wydaje mi się oczywiste, taki komunikat dostaję u siebie gdy nie mam sterowników, nie chcesz żebym pomagał to wcale nie muszę Wink

Pierwszy wers mojego ostatniego postu?
Wątek zamknięty 

Skocz do: