Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Laptop] Acer Aspire 9410Z
04-12-2010, 18:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012 13:10 przez Archangel Azrael.)
RE: [Laptop] Acer Aspire 9410Z
Wiem, nie napisałem ale ten sterownik co podałeś żebym ściągnął mam już zainstalowany.

EDIT: 2012/01/04 A_A
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2011, 15:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2011 16:12 przez Archangel Azrael.)
konrad100maciejewski@wp.pl Miałem taką sytuacje w tym samym modelu laptopa acer aspire 9410Z artefakty na początku były to kropki później paski a na końcu przeważająco zielone na czarnym tle. Wsadziłem całą płytę główną do piekarnika na 9 minut w temperaturze 190 stopni poczekałem 20 minut aż ostygnie skręciłem go i działa byłem zszokowany bo myślałem że już nic z niego nie będzie piszę na nim te słowa powiem więcej nie które gry chodzą mi płynniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2011, 16:28
Maykon, masz pretensje do całego świata, że Ci "źle doradzają" a sam nie udzieliłeś dokładnych informacji nt. sprzętu jaki posiadasz, sterowników oraz tego co już robiłeś a co nie. naskakujesz, że Ktoś Ci podaje inne dane niż masz w specyfikacji TWOJEGO sprzętu. zgodzę się z OtherCoder, że bez dokładnych informacji i co ważniejsze odpowiadania na dodatkowe pytania, zadane pod Twoim adresem, przez rozmówców nie da się udzielić Ci konkretnych odpowiedzi, stąd "błądzenie po omacku" o co pretensje powinieneś mieć do SIEBIE.
i co to za zwrot: "od nowości"?
kupujesz na allegro sprzęt, nie masz specyfikacji, więc zakładam że nie masz też pewności iż sprzęt jest NOWY (czyt. niemodyfikowany). co za tym idzie, nie możesz też mieć pewności czy sprzedawca nie zmienił podzespołów zanim sprzęt trafił do Ciebie. być może też stąd wynikają różnice między specyfikacją modelu a stanem faktycznym.

i podpisując się pod uwagą 524b - mógłbyś choć podziękować za poświęcony czas!

SORRY za OFF-TOP ale podczas czytania drugiej strony z wpisanym w kod błędu ADHD Maykona już nie wytrzymałem... =)

... a w ogóle to zamykam bo się robi MULTI-wątek. =P

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do: