Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzeba ludzi :)
05-01-2011, 18:30
Potrzeba ludzi :)
Witam nie wiedziałam gdzie zapytać, więc pytam tutaj.
Poszukujemy na forum Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. osób do moderacji na forum. Forum jest świeże i dopiero wkracza w wielki świat internetu. Chętni pisać pod numer gg: 32292693 lub tutaj Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
05-01-2011, 18:46
RE: Potrzeba ludzi :)
Co do mycia okien to ja się oferowałem Wink ale sprzątać taki bajzel to nie wiem Wink ale na forum się zarejestrowałem i będę śledził jego dalsze losy.
09-01-2011, 21:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2011 13:33 przez Archangel Azrael.)
Nie oszukujmy się na razie nic specjalnego,szata graficzna nie zachęciła mnie nawet do przejechanie strony scrollem.Pozycjonowanie tzw Seo,przyyyda się portal[też].Opisy najnowszych gier tzw recenzję ,mile widziane filmiki YT z blogiem?.A w nim rozpakowywanie gier długa i mądra gadka na temat dane gry Tongue,różne konkursy na początek trzeba samemu coś zaoferować.Reklamowanie fora na forach w tej tematyce i nie koniecznie, weź pod uwagę iż konkurencje jest gruubo do przodu no chyba,że zrobiłeś stronę tak i czekasz na jakąś reakcję?

EDIT: 2011.04.18 / ort. / A_A
13-01-2011, 11:58
Kolejny MyBB Engine... Jakiś czas temu już ktoś się reklamował tutaj swoim forum poświęconym modyfikacjom XP.

...również na MyBB...

[Obrazek: 524b.gif]
[Obrazek: googlujuserbarv2.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: