Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moze zagramy w ra2 yr?
23-02-2011, 17:40
moze zagramy w ra2 yr?
wiec mam dla was propozycje moze aby obudzic forum i osoby na nim zagramy w pewna gre Smile nazwya sie red alret 2 z dodadkiem yuri's revenge
link z download-em podam jak bedzie trzeba moza sa jacys chetni ;>;]??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
23-02-2011, 17:55
RE: moze zagramy w ra2 yr?
fajny pomysł, ja sie pisze na to
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2011, 18:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2011 21:06 przez czarnypies.)
RE: moze zagramy w ra2 yr?
ok jedna osoba juz jest z tym ze gram tylko przez tungle ze wzgledu na to ze nie trzeba sie dodawac na hamachi itd tungle wystarczy sie zarejestrowac za darmo zainstalowac i reszta jak po masle szukacie ra2 yr klikacie 2 razy i karta sieciowa robi sie jako ra2 pozdrawaim oto linki

1 Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

2 Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

red alerta nie trzeba instalowac wystarczy dac setu rg i ra sie zarejestruje sam uwaga w plikach bedzie cos takiego jak key creator kliknijcie go klilkanascie razy aby wszyscy nie mieli tego samego keya bo nie pogramy wrazie klopotów z tungle piszcie chetnie pomoge wlacznie ze screenami Smile 32 (18)

PS. jak by ktorys z administratorow chcial jakis dobry serwer do upowania i pobierania bez limitow to zapraszam na pw jak by sie nie chcialo rejestrowac to zapodam moje passy serwer to wrzuc.to po co ropbic party xD

wszyscy chetni do gry lub jakies klopoty pisac na gg 11528708 czesto jestem, niewidoczny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: