Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parę pytań odnośnie WindowZ'a
23-12-2011, 22:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2011 22:44 przez kamild1996.)
Parę pytań odnośnie WindowZ'a
Witam.
Otóż mam parę pytań dot. WindowZ'a.
1. Czy nie ma problemu z instalacją języków wschodnioazjatyckich?
2. Czy po zainstalowaniu WindowZ Update Pack można instalować wszystkie inne aktualizacje poprzez Windows Update nie obawiając się o to, że coś zniknie z systemu (ikonki się zmienią/styl się usunie/coś się innego zj*bie Tongue)?
3. W jaki sposób nanieść instalator WindowZ'a na pendrive'a?
4. WindowZ Lite v2 2010 będzie odpowiednim rozwiązaniem?
Za odpowiedź dzięki i pozdrawiam. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
24-12-2011, 10:25
RE: Parę pytań odnośnie WindowZ'a
1. Nie wiem.
2. Nie można, mogą być problemy z tym, co wymieniłeś.
3. Instrukcja (z tego co pamiętam) jest w obrazie płyty.
4. to zależy do czego.

[Obrazek: 34823.gif]
Pomogłem? Kliknij ThankZ Smile
24-12-2011, 10:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2011 10:48 przez kamild1996.)
3. Na pewno działa ta instrukcja? Wszystko zrobiłem wg poleceń w instrukcji na obrazie płyty i w VirtualBox'ie pendrive nie bootuje.

Wybiorę jednak WindowZ'a v2 Lite i go zainstaluję, bo i tak zaczyna mi się mój aktualny system sypać. Jak zainstaluję to odpowiem na pierwsze pytanie.
24-12-2011, 12:31
(24-12-2011 10:46 )kamild1996 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.3. Na pewno działa ta instrukcja? Wszystko zrobiłem wg poleceń w instrukcji na obrazie płyty i w VirtualBox'ie pendrive nie bootuje.

A na pewno zmieniłeś BOTOWANIE w BIOS na nośnik zewnętrzny?

WindowZ LITE różni się tylko tym, że jest okrojony z większości dodatkowych programów.
System sam w sobie nie różni się niczym od WindowZ v2 2010

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
24-12-2011, 16:15
(24-12-2011 12:31 )Archangel Azrael napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
(24-12-2011 10:46 )kamild1996 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.3. Na pewno działa ta instrukcja? Wszystko zrobiłem wg poleceń w instrukcji na obrazie płyty i w VirtualBox'ie pendrive nie bootuje.

A na pewno zmieniłeś BOTOWANIE w BIOS na nośnik zewnętrzny?

Aż taki newbie nie jestem. Oczywiście, w BIOS'ie jest opcja bootowania włączona, zresztą... sposób z SARDU działa bez problemu.
24-12-2011, 16:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2011 17:00 przez Archangel Azrael.)
(24-12-2011 16:15 )kamild1996 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Aż taki newbie nie jestem. Oczywiście, w BIOS'ie jest opcja bootowania włączona, zresztą... sposób z SARDU działa bez problemu.

nic takiego nie sugerowałem. =)
po prostu czasami zapominamy o rzeczach prozaicznych. ale skoro z SARDU śmiga jak powinno to OK.

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
Odpowiedz 

Skocz do: