Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobic reflink?
03-01-2012, 08:29
Jak zrobic reflink?
Witam, mam małe pytanie, jak zrobić reflinka mam na myśli to, że gram w prisonwars.pl.
I chce zrobić sobie reflinka abym nie musiał klikać na zaloguj itd. Tylko wklejam linka i on się loguje za mnie od razu, bez żadnego klikania wie, może ktoś jak to zrobić?Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 15:02
RE: Jak zrobic reflink?
(03-01-2012 08:29 )czarnypies napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Witam, mam małe pytanie, jak zrobić reflinka mam na myśli to, że gram w prisonwars.pl.
I chce zrobić sobie reflinka abym nie musiał klikać na zaloguj itd. Tylko wklejam linka i on się loguje za mnie od razu, bez żadnego klikania wie, może ktoś jak to zrobić?Big Grin.

nie mam pewności jak to jest w prisonwars ale jest taka opcja w travianie:
generalnie REFLINK jest to link z którego, ktoś może zarejestrować konto w grze, a gdy osiągnie odpowiedni poziom rozwoju Tobie na konto wpadną jakieś BONUSY.
reflink w trivianie możesz podejrzeć sobie przez menu TravianPlus a następnie zakładka "zdobądź złote monetki" (to BONUSY z triviana).
poszukaj więc czegoś podobnego w prisonwars i jak znajdziesz to napisz co i jak się nazywa.
jeśli nie znajdziesz, być może poświęcę chwilę czasu i zarejestruję się na prisonwar.pl żeby samemu to sprawdzić. =)

Krótko mówiąc, jeśli chcesz kogoś wciągnąć w Swoją grę nie podawaj mu adresu Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. ale właśnie Twój reflink
(czytaj: Swój adres strony po logowaniu) i niech z niego się rejestruje.

więc siłą rzeczy chyba nie koniecznie o to Ci chodziło?

natomiast jeśli chcesz się logować do jakiegokolwiek forum, portalu, serwera, poczty, gry czy gdziekolwiek indziej w sieci najprostszym rozwiązaniem jest stosowanie hasła głównego do przeglądarki.
=)

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
05-01-2012, 06:57
Kurde, nie o to mi chodzi reflink ale ten inny troszkę. To ma być link dzięki któremu nie muszę się logować do gry tylko wchodzę przez ten link na prisonwars i już jestem od razu zalogowany. toś takie coś kiedyś zrobił. W tym linku są zawarte dane konta hasło i nick, ale nie wiem w jaki sposób zakodowane.
05-01-2012, 12:43
(05-01-2012 06:57 )czarnypies napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Kurde, nie o to mi chodzi reflink ale ten inny troszkę. To ma być link dzięki któremu nie muszę się logować do gry tylko wchodzę przez ten link na prisonwars i już jestem od razu zalogowany. toś takie coś kiedyś zrobił. W tym linku są zawarte dane konta hasło i nick, ale nie wiem w jaki sposób zakodowane.

nadal nie rozumiem czemu zależy Ci na linku w tym układzie, zamiast po prostu zapisać dane logowania w przeglądarce...?
przecież to banalnie proste.
mało tego, w przypadku stosowania hasła głównego wpisujesz tylko to jedno hasło przy odpaleniu przeglądarki i do czasu aż ją wyłączysz logujesz się wszędzie z automatu...

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
09-01-2012, 16:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2012 16:36 przez Archangel Azrael.)
na linku zależy mi ponieważ on omija blokadę logowania, a korzystam z programu który szybciej regeneruje energie itd. Gdy loguje się 10razy pod rząd to mam blokadę na 20minut. I gdy ktoś mi zmieni nawet hasło to na konto wejdę za pomocą tego linku.
Odpowiedz 

Skocz do: