Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ FAQ
10-04-2009, 00:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013 00:48 przez Suchenz.)
WindowZ FAQ
1.Jak system został zaplanowany?
2.Kto wykonał modyfikację
3.W czym system jest lepszy od zwykłego xp?
4.Opis instalacji WindowZ
5.Problemy,prośby,zażalenia,pochwały co do systemu,twoja pomoc ?
6.Jak ? Czym? kiedy Smile ? są dokonywane modyfikację.Ile powstanie jeszcze modyfikacji?

1.Wiec było to tak Smile,wchodzą na pewną stronę ujrzałem system który mi wpadł w oko.Po dłuższych zastanowieniach napisałem wiadomość do Damiana vel Suchy (suchenz) co do propozycji jaka miała zostać zrealizowana ,system miał być w ogóle na innej stronie niż ta,lecz rozsądek zadecydował górą.Długi długi czas ja i suchy zajmowaliśmy się sprawami forum jaki windowsa (suchy zajmował się nim w 99,99% Smile"
I jak na razie plan powoli idzie ku górze,i ja i Damian na pewno jesteśmy zadowoleni i mamy nadzieję, że wy też będziecie drodzy użytkownicy Smile

2.Modyfikacje wykonywał Damian aka Suchy,
wiele oporów które go nękały (błędy"niebieskie ekrany",błędy startu plików bat,Wybór ekranu logowania nazwany przez suchego "WindowZ Manual LogonUI Changer" jest to naprawdę bajer 1 klasa jak wiele innych można więcej informacji uzyskać w dziale WindowZ -->Screenshoty - zobacz zanim zainstalujesz
Jak na razie myślę iż system ten jest systemem, pierwszym jeżeli chodzi o takie zmiany jakie zostały dokonane

3.Praktycznie wszystkim, system posiada zmienioną szatę graficzną oraz funkcjonalność explorera, instaluje się znacznie szybciej niż "zwykły xp" (ok 20min do pełnej funkcjonalności) oraz działa ZNACZNIE szybciej przy czym jest mniej zasobożerny, zmian w wyglądzie i funkcjonalności jest tyle, że nie jestem w stanie wszystkich wymienić ...przetestuj i sam się przekonaj!;]
//suchenz

4.WindowZ posiada instalacje nienadzorowaną, czyli ingerencja w proces instalacyjny sprowadza się tylko do wybrania partycji na której system ma być zainstalowany, cała reszta dzieje się automatycznie.
//suchenz

5.Oczywiście są dwa działy stworzone specjalnie do tych kwestii, zwane Raport o błędach,Opinie na temat systemu, raczej tłumaczyć co w nich piszemy nie trzeba.Jeszcze jedna kwestia jeżeli Suchenz jako autor systemu będzie miał problem z rozwiązaniem problemów zawartych w systemie,chodzi tu o poważne problemy lub innowacyjne rozwiązania własnej konstrukcji i jeżeli Damian zgodzi się na pomoc z twojej strony, czeka Cie nagroda.

6.Modyfikację dokonywane są przy pomocy programów: Nlite, Autoit (skrypty pisane przez autora) ,Restorator2007 oraz masę innych narzędzi typu edytor grafiki bez których modyfikacje nie są możliwe.
Prawdopodobnie będzie to mój pierwsza i ostatnia modyfikacja systemu XP, ale nie martwcie się, już za niedługo pojawi się windows7 i ktoś będzie musiał poprawić niedociągnięcia MS ;]
//suchenz

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
19-12-2009, 17:42
RE: WindowZ FAQ
kiedy ukaze sie v2 windowz ?????????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-12-2009, 19:31
Umieszczaj tematy w odpowiednich działach, poza tym opcja szukaj nie boli

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2013, 22:02
Suchenz masz może dysk ratunkowy tego systemu. Bo mi się windows "posypał" tzn w żadnym trybie nie chce się uruchomić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: