Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wejściem na dyski
14-04-2012, 21:11
Warning Problem z wejściem na dyski
Witam. Problem wygląda nastepująco po zmianie ikon dysków nie jestem w stanie wejść na dyski lokalne c i d. Po kliknieciu na ikone któregoś z dysków włącz się wiersz poleceń. Ikony pobrałem z chomiku.pl mozliwe ze były one zawirusowane i dlatego dzieje to co sie dzieje Wink ale nie wykluczam też że coś pomotałem urzywając programów które są zaimplementowane w WindowZ zrobilem logi w otlu które dodaje poniżej:

Extras:

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

otl:

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
15-04-2012, 00:00
RE: Problem z wejściem na dyski
Na razie nie powiem Ci dokładnie, co jest nie tak. Użyj USBFix (opcja deletion), jeśli masz jakieś foldery bezpośrednio na na partycji w stylu folder o nazwie muzyka to przenieś je gdzieś, lub zmień nazwę (USBFix automatycznie je usuwa, da się odzyskać, ale trzeba usuwać z rozszerzenia każdego pliku końcówkę .vir).

[Obrazek: 34823.gif]
Pomogłem? Kliknij ThankZ Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz