Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajna Administracja
15-04-2012, 06:51
Fajna Administracja
Administracja i wg zajebista usuwają posty które im sie nie podobają fajnie robią oj fajnie chcieć pomódz oni robią po swojemu by ludzią dać jakiś głos ech.. ide na inne forum bo to kicha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
15-04-2012, 13:14
RE: Fajna Administracja
Posta nie poprawiam, by było widać, dlaczego temat tego usera został usunięty (szkoda, że nie pomyślałem i nie zrobiłem sobie kopii). Na moją prywatną wiadomość (wg mnie kulturalną, ale może się mylę...) dostałem taką odpowiedź:

Cytat:Re: Temat usunięto.
Do: Osaczony
Osaczony napisał(a):
Witam. Temat został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu. Proszę napisać nowy (zrozumiały) temat, który dokładnie odzwierciedli problem. Pozdrawiam Osaczony.

Na huju se napisz O tu chcuałem ludzią pomódz czy mają podobny ale dobra nq

Z tego też powodu konto użytkownika zostanie za 12 godzin zbanowane (daję mu szansę na wypowiedź w tym temacie, bo może to użytkownik jest na prawdę w porządku, a ze mną jest coś nie tak).
Tematu nie usuwam, lecz zostawiam ku przestrodze dla kolejnych użytkowników o ograniczonym min. zasobie słów, z nadzieją, że takie sytuacje się nie powtórzą. Prośba do was drodzy użytkownicy: zachowajcie pewną kulturę osobistą, gdyż forum to nie jest chlew, lub melina za monopolowym. Jednocześnie ostrzegam użytkowników, którzy mimo mojej prośby się do tego nie zastosują, że nie będzie od teraz żadnych próśb, czy też podpowiedzi, tematy naruszające netykietę będą automatycznie kasowane, a konta ich autorów banowane. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że będzie nam się miło na forum "żyło".

[Obrazek: 34823.gif]
Pomogłem? Kliknij ThankZ Smile
[-] The following 1 user says Thank You to Osaczony for this post:
Amorronso (12-12-2014)
21-05-2015, 22:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2016 23:06 przez Archangel Azrael.)
Nie wiem co kombinujesz pirez1986, ale z leksza irytują mnie te twoje puste e-maile, a teraz także puste posty.

EDIT: się PAPCIO nie denerwuj, bo od tego włosy wypadają podobno. Wink

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-07-2015, 20:25
suchenz jak tam ? co porabiasz?

CPU: Intel Xeon E5420 2.5@3.7GHz | MOBO : EVGA 780i 3-way SLI| RAM: Kingston 4x2GB DDR2 800MHz | GPU: MSI GTX 660Ti Power Edition 2GB GDDR5 192Mbit | HDD: 3x2TB WD BLACK SATA III | CASE: Fractal Design Define R2| PSU: Corsair VS650 650W | Cooler: Raijintek Ereboss
03-08-2015, 02:09
Ciężko powiedzieć Smile emigruję, odpoczywam, pracuję, zwiedzam i patrzę jak te lata za$#@%ją.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: