Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem przy instalacji
08-02-2013, 22:25
problem przy instalacji
witam ściągnołem windowz v2 2010 z tej strony gdy go wypalilem przez program ashampo burning studio prędkością 4x płytka w windowsie wogole nie odpala i przy bocie też nie :/ nie mam już płytek niewiem co robić prosze o pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
09-02-2013, 00:04
RE: problem przy instalacji
Witam, ja też nagrałem sobie obraz, ale przy prędkości x6 i wszystko poprawnie mi zainstalowało.
Nawet się zdziwiłem bo mam uszkodzoną nagrywarkę, że raz czyta płyty a raz nie, w końcu ma 6 lat a to laptop.

Może źle wypaliłeś, za wolna prędkość ? Płyta kosztuje 0.80 zł spróbuj wypalić przy prędkości x6 za pomocą
programu Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj..
09-02-2013, 08:24
A masz może pendrive?Na płycie WindowZ znajduje się program do tworzenia obrazu na pendrive.Obraz WindowZ otworzysz za pomocą Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

Chyba ,że twój PC/Laptop nie mogą się bootować z USB to użyj Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. jak polecił Ci kolega wyżej lub Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.. Nagraj płytę z prędkością nie większą niż x16

Lubie WindowZ v2 Smile
09-02-2013, 13:38
dzieki wszystkim przy pomocy pendrive zainstalował sie bez problemowo na początku wyskakiwalo ze niema pliku hall.dll ale sobie z tymm poradzilem Smile
12-02-2013, 06:51
Nie ma za co Smile
15-02-2013, 15:16
A dasz ThankZ ? Big Grin

Lubie WindowZ v2 Smile