Ankieta: Pomagamy kierownikowi nad pracą nowego systemu?
Tak, oczywiście, chcemy kolejny system
Nie, nie chcemy,
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czekamy Za WindowZ 7
03-11-2015, 18:59
RE: Czekamy Za WindowZ 7
(18-12-2014 19:13 )Matess1999 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Niestety, ale M$ chce uśmiercić win7 a chyba najbardziej mi się podoba, teraz to pozostaje czekać na WindowZ 8.1 Tongue

Z tego co widzę na ms polska, to nie widzę aby win 7 był uśmiercany....... Czytajcie dalej informacje z chipa i z forum dobre programy a w zimę w boso wyjdziecie Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

oto mała informacja od ms

Koniec wsparcia

Koniec wsparcia odnosi się do daty, od której firma Microsoft przestaje dostarczać automatyczne poprawki, aktualizacje i inne formy pomocy technicznej online. Jest to moment, w którym należy się upewnić, że jest zainstalowana najnowsza dostępna aktualizacja lub dodatek Service Pack. Bez wsparcia firmy Microsoft użytkownik nie będzie otrzymywał aktualizacji zabezpieczeń pomagających chronić komputer przed szkodliwymi wirusami, programami szpiegującymi i innym złośliwym oprogramowaniem, które może być narzędziem kradzieży informacji osobistych użytkownika. Więcej informacji można znaleźć na stronie dotyczącej cyklu pomocy technicznej Microsoft.

Systemy operacyjne klientów
Najnowsza aktualizacja lub dodatek Service Pack
Koniec wsparcia podstawowego
Koniec wsparcia dodatkowego
Windows XP
Dodatek Service Pack 3
14 kwietnia 2009 r.
8 kwietnia 2014 r.

Windows Vista
Dodatek Service Pack 2
10 kwietnia 2012 r.
11 kwietnia 2017 r.

Windows 7 *
Dodatek Service Pack 1
13 stycznia 2015 r.
14 stycznia 2020 r.

Windows 8
Windows 8.1
9 stycznia 2018 r.
10 stycznia 2023 r.

Windows 10 wydany w lipcu 2015 r. **
N/D
13 października 2020 r.
14 października 2025 r.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

wiec odnosnie tego
"Windows 7 *
Dodatek Service Pack 1
13 stycznia 2015 r.
14 stycznia 2020 r. "

13 stycznia zakończyły sie poprawki dla win 7 bez sp1, ale dla win 7 z sp1 wsparcie nadal jest do 14 sty 2020. Pozdrawiam wszystkich którzy twierdza, że śmierć jest bliska Smile Skoro 5 lat to bardzo blisko, to pozdro Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 20:47
Tu masz racje, musze przyznać, jeśli napisałem coś nie tak, to CZARNYPIES mnie wyprostował za co dziękuje, bo tak faktycznie jest, purepc tez dawało o tym artykuł

CPU: Intel Xeon E5420 2.5@3.7GHz | MOBO : EVGA 780i 3-way SLI| RAM: Kingston 4x2GB DDR2 800MHz | GPU: MSI GTX 660Ti Power Edition 2GB GDDR5 192Mbit | HDD: 3x2TB WD BLACK SATA III | CASE: Fractal Design Define R2| PSU: Corsair VS650 650W | Cooler: Raijintek Ereboss
15-01-2016, 00:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2016 00:52 przez Archangel Azrael.)
... nie żebym się znał ale Microsoft średnio wypuszcza dobry system raz na 8 lat w ciągu ostatnich 14 lat. (dobre) premiery wypadały:
Win XP wypadła na 25 października 2001
Win7 wypadła na 22 października 2009
nawet jeśli Win7 SP1 ma wsparcie do 2020 to maksymalnie w 2017 musieliby wypuścić system, który będzie znacznie lepszy od Win8 z 26 października 2012 i całkowitą odwrotnością Win10 z 29 lipca 2015.

mało tego... jest jeszcze jeden mały "problem" w całej tej statystyce...
WinXP - DOBRY
Win Vista - TRAGEDIA
Win7 - DOBRY
Win8 - ŻENADA
Win10 - TOTALNA PORAŻKA

... chyba nie muszę tłumaczyć co jest w tym spisie NIE TAK?
(wziąłem oczywiście pod uwagę jedynie pierwsze wydania systemów Wink )

okres 5 lat na wsparcie techniczne to niemało ale biorąc pod uwagę, że od ponad 6 lat Microsoft nie błysnął z mojego punktu widzenia NICZYM SENSOWNYM, osobiście skłonny jestem przychylić się znacznie bardziej, do wypowiedzi pdpiotrek2... "ŚMIERĆ JEST BLISKA".
... i bynajmniej nie Win7 a całego MS.

oczywiście, do WinZ zawsze będę miał sentyment, bo ten system ku mojemu zdziwieniu i wielkiej radości zdołał reanimować:
jednego, blisko 15-letniego PC (i pozwolił mu bez większych problemów działać jeszcze kilka lat),
jednego 10-letniego PC z odzysku (patrz wyżej),
oraz kilka innych, nieco nowszych sprzętów u Znajomych, a było nie było, jest modyfikacją OS MS... ale to już zasługa geniuszu polskiego Suchmysłu. Wink
niemniej jednak po wpadce z Win8 i Win10 w ciągu roku prawdopodobnie całkowicie zarzucę współpracę z OS MS na rzecz OS LINUX.
oczywiście można się spierać o to, że to MOJE zdanie ale jeśli
„Migrujemy z Windows na LINUX ponieważ potrzebny jest nam stabilny i niezawodny system operacyjny.” i mówi to Keith Chuvala, zarządca systemów komputerowych [Obrazek: nasa.jpg]. w największych domach maklerskich i bankach można odnotować te same tendencje więc mam dość silne podstawy aby nie czuć się w mojej opinii osamotniony.

... no ale co ja tam mogę wiedzieć, zwykły chlebojad. Tongue

[Obrazek: linlogo.gif]

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
30-01-2016, 20:47
Ciekawe podsumowanie AA Wink ... i nawiązując do Twojego podsumowania to kto wie? - może Microsoft już ma w przygotowaniach Win9? - skoro parzyste systemy im coś nie hulają to w nieparzystym 2017 jak to wspomniałeś wypuszczą nieparzysty system Windows 9 Cool i to będzie może jakaś bOOmba Microsoftu?
Co nie zmienia faktu, że Suchenz kiedyś znajdzie czas i zapuści się w tę krainę gdzie wypuścił WinZ i wykręci kolejną Zetkę. Blush
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-02-2016, 09:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016 09:31 przez pdpiotrek2.)
Chętnych rąk do pracy nie brakuje, jeśli takowa Winda 9 ujrzała by światło dzienne, tu okazała sie hitem od MS (Mówię o godnym następcy Windows 7) wtedy można było by przytoczyć święte słowa Maykona :
,,Co nie zmienia faktu, że Suchenz kiedyś znajdzie czas i zapuści się w tę krainę gdzie wypuścił WinZ i wykręci kolejną Zetkę". Ja spróbuje pomęczyć się w wolnej chwili nad lekką modyfikacją zwykłej siódemki na zetke. Ciekawe, czy to bedzie wyglądać dość sensownie

Jeszcze jedna sprawa do samego SuchenZ`a : Panie kierowniku Wink

Potrzebował bym tapety / grafiki LogonZ z WindowZ v2 2010

Jest to gdzieś do pobrania czy najlepiej wypakować sobie z ISO ?

CPU: Intel Xeon E5420 2.5@3.7GHz | MOBO : EVGA 780i 3-way SLI| RAM: Kingston 4x2GB DDR2 800MHz | GPU: MSI GTX 660Ti Power Edition 2GB GDDR5 192Mbit | HDD: 3x2TB WD BLACK SATA III | CASE: Fractal Design Define R2| PSU: Corsair VS650 650W | Cooler: Raijintek Ereboss
17-02-2016, 23:14
(14-02-2016 09:29 )pdpiotrek2 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Potrzebował bym tapety / grafiki LogonZ z WindowZ v2 2010
Jest to gdzieś do pobrania czy najlepiej wypakować sobie z ISO ?

jak widzisz, na forum ostatnio nie ma zbyt wielkiego ruchu. Kto miał zostać Szczęśliwym posiadaczem WinZ już dawno nim jest.
można to rozpatrywać w formie upadku ale My dobrze wiemy, że im mniejszy ruch, tym mniej problemów z systemem, więc dla Nas to SUKCES. Wink
niestety w związku z powyższym, nie robimy już tak często aktualizacji linków do pobrania a i sam Prezes ostatnio jest bardzo zajęty.
jeśli potrzebujesz obraz, to szybciej go wyciągniesz z ISO, bo jak wiesz, większość serwerów UPLOAD/DOWNLOAD padła na przestrzeni ostatnich 5 lat z powodu ustawy, której nazwy wolałbym nie wymieniać...

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
20-02-2016, 10:44
Mam sam obraz dysku, ale jak te tapety wyciągnąć? W jakich plikach to jest zamieszczone? Mam z virtual Boxa zainstalować zetke i powyciągać z folderu C:/windows/resoures/themes ??

21-05-2017, 17:27
Dzieje się coś w temacie nowego WinZ czy projekt już oficjalnie upadł?
Odpowiedz 

Skocz do: