Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobieranie rzeczy osobistych
04-02-2016, 14:23
Dobieranie rzeczy osobistych
Należy wykonać dwa pomiary: pierwszy to zmierzyć się pod biustem, lekko ściskając metrówką, pamiętając oczywiście o swobodnym oddechu. Drugi – zmierzyć się w biuście. Znając oba wyniki, pozostaje tylko odczytać dane z tabeli. W chwili mierzenia dobrze mieć na sobie jakiś miękki biustonosz. Dobrze dobrany biustonosz to podstawa zgrabnej sylwetki każdej eleganckiej, świadomej i pewnej siebie kobiety. Sprawdźcie adres Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. tam są szczegółowe informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 14:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2016 14:29 przez Archangel Azrael.)
RE: Dobieranie rzeczy osobistych
ameryki nie odkryłeś.
od lat w sklepach z bielizną, Kobiety mogą skorzystać z porad "bra-fitterek" (eng. BRA-biustonosz, FIT-dopasowanie),
które dopasują odpowiedni rozmiar i typ stanika do każdej sylwetki. tak, TYP, bo rozmiar to nie wszystko.
wytyczne sugerowane w tabelach są jedynie wskazówkami a nie jedynym, słusznym sposobem na sprawdzenie "co kupić?".
inna sprawa, że większość Kobiet nie ma pojęcia jaki rozmiar nosi, bo "od zawsze ma push-up 75B"...
... ale to nie mój problem, póki ów Kobieta nie staje się moją Partnerką. =P

[EDIT]: poza tym, nie jestem pewny czy aby nie robisz kryptoreklamy wrzucając adres strony konkretnego producenta.
chciałeś pokazać tabelę, trzeba było wkleić ją w formie obrazu.

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: