Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ - Opinia
17-07-2009, 17:07
WindowZ - Opinia
No, no muszę przyznać, że system jest zajeCENZOR!!! Obecnie korzystam z Windows-a XP Black Edition v6 oraz z WindowZ. Nie wiem na którym się "zadomowić" bo obydwa są naprawdę dobre, pewnie mi doradzicie abym został na WindowZ, ale jeszcze o tym pomyślę Smile

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
19-07-2009, 16:03
RE: WindowZ - Opinia
Ok ja Ci doradzę zostań na Windowzie
29-07-2009, 23:20
Jestem ciekaw czy wyjdzie Windowz na dvd który będzie zawierał więcej sterów????Przeglądając forum większość użytkowników ma problem ze sterami pod sprzęt jaki posiada.Zresztą stery mozna pobrać z róznych stron.

Jestem jakim jestem i takim zostanę Wink
29-07-2009, 23:44
Wyjdzie, przynajmniej tak planuje Tongue

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-07-2009, 07:43
Ja też polecam Ci WindowZ'a. WinZ jest systemem innym. Nie jest to system a'la Vista. Coś innego. Jak na moje to nie widzę na razie rywala. Może MX, ale to zależy od gustów usera. Big Grin

Pomogłem? Daj plusa. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
01-08-2009, 12:22
szacun dla autora tego windowza. czapki z głów za pomysł i realizacje.
07-08-2009, 14:32
Używam już od jakiegoś czasu i naprawdę jestem mile zdziwiony. System jest szybki i stabilny. Póki co, zero problemów i oby tak dalej. A do tego ma wygląd-niby sprawa drugorzędna, ale cieszy...
10-08-2009, 20:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2009 21:07 przez Suchenz.)
WindowZ to calkowita porazka z gorszym systemem operacyjnym sie nie spotkalem

WADY:
-Za duzo niepotrzebnych programow
-Problemy z internetem ( raz dziala raz nie)

Moim zdaniem system jest do niczego

Aktualnie uzywam Mandriva Linux Xtreme 3

Uwazam ze windows ten jest gorszy nawet od podstawowego windows XP proffessional

oto moja opina

Pozdrawiam Crixu

//spoko ze napisaleś ze to "twoja" opinia, tylko te wady jakieś takie nieadekwatne do stwierdzenia "najgorszy system operacyjny", pozdro - suchenz
13-08-2009, 23:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2009 08:06 przez Beneke.)
System jest świetny...100 razy lepszy od golasa i muła czyli XPSmile
Osobie która go stworzyła-wielkie PODZIĘKOWANIA...wszyscy którzy krytykują i narzekają nie biorąc pod uwagę,że Suchenz poświęcił tyle czasu radzę udać się na kontrolne badania psychiatryczne albo wyspowiadać-bo żyją w grzechuSmile

// "bo żyją w grzechu" heheh dobre Big Grin od dzisiaj to będzie slogan tej modyfikacji Big Grin BTW dzieki za słowa uznania, naprawde mam powoli dość modyfikowania, przez to bardziej doceniam ludzi którzy tworzą systemy od podstaw :] - suchenz
14-08-2009, 10:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2009 10:26 przez BodziuRat.)
Crixu :
Jesli ktos ma sprzet z "kosmosu" to powie ze vista mu smiga szybciej niz XP .
Uzywam XP SPEED 2 , WindowZ , Ubuntu 9.04 x32 ze wzgledu ze mam kompa dziadka i potrzebuje systemow ktore nie pozeraja ramu i nie obciazaja procesora jak to robia "zwykle" systemy.
Testowalem Malcolma , XP sp2 i sp3 , Vista Lite i inne wynalazki wydawane przez ludzi ktorzy dodawali tylko lepsze wizualizacje lub/i wycinali tyle komponentow ze sporo programow nie dzialalo lub zawieszalo sie a i tak po 3 miesiacach format.
Dla zrozumienia o co mi chodzi z predkoscia podam ci moj zestaw.
Procek : AMD Sempron 2800 ~ 2100 GHz
Plyta : EPOX 8RDA3+ , chipset nForce 400 ultra
RAM : 2048 DDR
Grafika : ATI X1650 PRO 256 DDR2
Jak widzisz ratuje mnie tylko pamiec bo reszta to zolwik.
14-08-2009, 17:24
Witam!
Przeraża mnie ogrom pracy włożony w ten system jak i również jego szybkość i stabilność Smile Widać pełen profesjonalizm w każdym jego aspekcie.

Tak z czystej ciekawości- Sunchez, ile Ci czasu zajęło tworzenie takiego systemu? Oczywiście chodzi mi o wersję WindowZ 09.
14-08-2009, 17:36
System się rozwijał, nawet specjalnie na potrzeby windowza nauczyłem się języka autoit :] nie mogłem przeskoczyć pewnych problemów dlatego musiałem znaleźć "broń" aby z nimi walczyć, to samo tyczy się wyglądu...godzinami slęczałem w necie i szukałem odpowiednich ikonek,a jak jakiejś brakowało to przerabiałem już istniejące tak aby stworzyć nowe...
Lepszym pytaniem byłoby "ile czasu zmarnowałeś zanim udało ci się znaleźć kompromis" ;]
Bez przygotowania planowałem skończyć w max 3 tygodnie ...niestety w lipcu minął rok Tongue

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-08-2009, 17:41
Hehe nic tylko pogratulować determinacji i wytrwałości! Polać mu! Tongue

Pzdr
16-08-2009, 12:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2009 12:47 przez sir.COLA.)
ja uważam ze to jest jeden z najlepszych systemów jaki powstał (a sprawdzam ich wiele)

jak już tu wielokrotnie było pisane "WINDOWZ nie jest dla zwykłego zjadacza chleba"

niektórzy maja problem z wyłączeniem go Smile (przykład)

teksty typu "za dużo programów", "za mało sterowników" trochę śmieszą

jak ktoś nie chce programu to niech sobie odinstaluje, potrzebuje inny to instaluje itd (podobnie ze scalaniem sterów)

dla takich osób propozycja:
1) instalujecie WINDOWZA
2) instalujecie i odinstalowujecie programy (wg potrzeb) to samo ze sterami
3) instalujecie jakiś programik do zrzutu partycji (np GHOST'a)
4) robicie recovery i macie system "dla WAS"

P.S. Smile a wlasnie dlaczego nie ma offica 2003 ??? Smile))
16-08-2009, 13:05
Wg mnie lepiej jak się nie ma oryginała to ściągnąć i zainstalować Open Office'a.

Pomogłem? Daj plusa. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odpowiedz 

Skocz do: