Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinno znaleźć się w najnowszej modyfikacji...
30-08-2009, 10:12
Co powinno znaleźć się w najnowszej modyfikacji...
Witam używam Windowz'a od jakiegoś czasu i jestem bardzo z niego zadowolony od laptopów, desktopów po hp mini i wszędzie spisuje się rewelacyjnie.
Jednak można byłoby dodać do tego systemu w najnowszym rel. boczny pasek taki jak w windows vista z zegarem, kalendarzem i obsługą czytnika rss.
Ale to moje małe skromne zdanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
30-08-2009, 10:24
RE: Co powinno znaleźć się w najnowszej modyfikacji...
To można sobie doinstalować wedle swoich upodobań. Takie Sidebar'y przeważnie obciążają kompa i żrą troche RAMu, dlatego nie ma ich w WindowZie. Ma być funkcjonalnie i szybko. No chyba że znajdziesz naprawde mało obciążający sidebar to propozycje wyślij SuchenZ'owi (teraz jest na wakacjach- bedzie za jakiś tydzień bądź później)

٠·˙˙·٠•●Syndrom18●•٠·˙˙·٠ Heart WindowZ
Służę pomocą na forum
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2009, 19:04
witam
wspaniałą rzeczą było by zintegrowanie z hiren boot 10 !

11-09-2009, 20:39
obawiam się że na takie bajery braknie miejsca na płycie CD.. a założeniem podstawowej wersji WindowZ 2009 było że obraz ma się mieścić w 700MB (obecnie 666 Wink ). Może jak wyjdzie wersja DVD to uda się coś pokombinować..

[Obrazek: sig2z.gif]
12-09-2009, 00:41
hmm "bajery" jako określenie hirena ? Smile nie pasuje mi to, no ale dobra, porozmawiajmy wiec o wersji dvd..
tam niewybaczalnym było by gdyby hirena nie było, przydało by sie jak najwięcej packów sterowników, z programów.. to co jest jest ok, plus wiecej kompozycji, dodatki do ampa, itp to juz takie bzdurki raczej..

18-09-2009, 20:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2009 20:59 przez KalMar.)
Witam
Ja się zastanawiam dlaczego nie dodacie do systemu Firefoxa a by było ciekawiej to takiego przemyślanego dobrze skonfigurowanego ponieważ jak wiadomo wiele osób ładuje masę dodatków do foxa (niezdając sobie sprawy czym to owocuje i zamiast przyspieszać i ułatwiać sobie pracę komputer staje się ospały) w efekcie powoduje gigantyczne zapotrzebowanie na ram i procesor mówię tu o kilku naprawdę niezbędnych dodatkach opisanych a zawszę można dodać gdzieś w "WindowZ Center" opcję włącz niezbędne dodatki jeśli by się spodobało to mogę opracować temat.

Ps. gg w wersji systemu 2009 full jest poprostu nieco przygnębiające ale to tak na marginesie (mirandę też można ładnie ustawić) i np dodać opcję "GG easy way" w "WindowZ Center" (również mogę dostarczyć solidną konfigurację która jest w necie i jest przeze mnie sprawdzona) wiele osób nie ma pojęcia lub nie chce samemu konfigurować mirandy dlatego sięga po GG chociaż to kwestia gustu oczywiście lecz myślę, że użytkownicy byli by zadowoleni ponieważ sam się kiedyś męczyłem by dopracować ten komunikator i pomimo masy pluginów niektórych nie dało się po prostu zmusić do działania wersję mirandy posiadam dopieszczoną i w pełni zautomatyzowaną co do foxa to wymagało by małej pomocy - może należało by otworzyć nowy dział poświęcony tym zagadnieniom?...
pozdrawiam
18-09-2009, 21:06
Co do przeglądarki to firefox po ostatniej aktualizacji chodzi bardzo wolno i to bez dodatków, poza tym każdy używa jakiej chce przeglądarki jest ich naprawdę sporo i nie widzę sensu żeby ukierunkowywać użytkowników na właśnie tą. To samo tyczy się komunikatorów każdy se może pobrać z netu jaki chce, który mu najbardziej pasuje ja np. używam AQQ. Wink

..:: Assasin's Group ::..
18-09-2009, 21:08
te dodatki nie znajdą się w systemie z prostych względów - za duża jest konkurencja wśród przeglądarek i komunikatorów. Suchenz używa Opery. Ja wole FF. I obu naraz nie dogodzisz, bo to by tylko niepotrzebnie zajmowało miejsce na płycie, a potem na HDD. Jeśli masz internet i umiesz z niego skorzystać, to przeglądarkę ściągniesz sobie w najnowszej wersji. Jeśli nie masz neta, to po co CI FF ze wszystkimi dodatkami?
A już wciskanie ludziom skonfigurowanego FF z różnymi dodatkami to jest pomyłka. Owszem, może masz skrojoną pod siebie wersję, ale to nie znaczy że będzie taka jak u innych. A jak ktoś używa przeglądarki tylko do sprawdzenia poczty i naszej klasy, to w ogóle żadne dodatki nie są mu potrzebne.
Z komunikatorów jak chcesz, męcz się z mirandą.. Inni się będą męczyć z konnektem, jeszcze inni pozostaną przy tlenie lub gg, a jeszcze inni zainstalują AQQ. Też wszystkim nie dogodzisz. I nie chcę czytać kolejnego posta z serii "fajnie by było jakby było WPI..". Stworzenie czegoś takiego jest strasznie czaso i pracochłonne. A przy tym instalka zajmowałaby strasznie dużo miejsca.
W WindowZie nie ma przeglądarki (oprócz IE8 używanego jako program do ściagania przeglądarki), a z komunikatorów jest GG Lite w wersji portable, która nie śmieci w systemie i zajmuje bardzo mało miejsca.

18-09-2009, 22:25
OK odpowiedź szybka i sensowna.
teraz troszkę z innej beczki widzę, że zmiany w windowz 2009 v2 zapowiadają się ciekawe ("menu pod prawo-klikiem") bardzo przydatne. Osobiście do tej pory tworzę sobie obok loga menu start pasek narzędzi z ikonkami dysków i DVD (szybki dostęp do dysków)
W przypadku większej liczby partycji i wirtualnych napędów może być problem ale osobiście to jedno kliknięcie by wejść na konkretny dysk znacząco pomaga.
Nie wiem jak Wam ale czasami również w tym miejscu mi przydaje się malutka ikonka (skrót) pokaż pulpit - w przypadku gdy jest otwartych wiele okien to bardzo pomocna ikonka. nawet bardziej niż pomysł z ikonami dysków.
Ps. to nie chodzi o to, że się czepiam bo system jest OK nawet bardzo osobiście sądzę, że nawet lepszy niż najnowszy WindowsMX ale może jakiś pomysł się przyda.
Pozdrawiam Smile
19-09-2009, 07:32
pokaż pulpit jest standardowo na pasku szybkiego uruchamiania, więc nie wiem o co Ci w tym miejscu chodzi.
Co do ikon dysków w tymże miejscu.. mi by było szkoda miejsca, które można przeznaczyć na programy.. ale ja mam 6 różnych partycji :E

19-09-2009, 11:56
chodzi mi o to by w standardzie znalazła się ikonka pokaż pulpit, obok menu start ponieważ jeśli włączysz pasek szybkiego uruchamiania to on się lubi zapychać innymi skrótami do programów co jest niewygodne a poświęcenie 5x5 pikseli na ikonkę pulpitu obok start wcale tak wiele miejsca nie pożera Smile a jest wygodne moim zdaniem
teraz jak wstawię sobie taką ikonkę to jest przy przeźroczystym pasku narzędzie bardzo brzydka
19-09-2009, 12:10
(30-08-2009 10:12 )PYJTER napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Witam używam Windowz'a od jakiegoś czasu i jestem bardzo z niego zadowolony od laptopów, desktopów po hp mini i wszędzie spisuje się rewelacyjnie.
Jednak można byłoby dodać do tego systemu w najnowszym rel. boczny pasek taki jak w windows vista z zegarem, kalendarzem i obsługą czytnika rss.
Ale to moje małe skromne zdanie...

Windows Sidebar to nie problem, zainstaluj Alky For Applications i Alky Sidebar. Znajdziesz w necie. Pozdro.

[Obrazek: windowzanim.gif]
19-09-2009, 12:24
Moim zdaniem można by było dodać jeszce coś takiego jak menu instalacji:
Tzw:Programy które nie instalują się przy instalacji systemu tylko po mamy nazwy programów i krutki opis zaznaczamy które są potrzebne i klikamy instaluj (tu mogło by się znalaść Opera FF )

Jak czytałem opis systemu to WindowZ miał być modyfikacją odpiegającą od standardów "nowoczesną" Dlatego proponuje np wgrać safari i iTunes9 tylko propozycja Big Grin
19-09-2009, 12:28
iTunes za dużo zajmuje więc raczej nie ma mowy... Każdy sam sobie zainstaluje... To jest najlepsze rozwiązanie. Nie da się każdemu dogodzić...
19-09-2009, 12:31
wiem ale to samo można by powiedzieć o programach Star stack Aimp2.... Ale co do safari to można by się zastanowć Big Grin Modyfikacja to nie znaczy minimum WinZ to chyba ierwszy system który nie jest tylko okrojony Big Grin Nom nie licząc paru programów w MX Big Grin Właśnie każdy to sobie wszystko ale instaluje w MX Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do: