Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie finansowe projektu WindowZ
09-04-2009, 22:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2010 17:27 przez Suchenz.)
Thumbs Up Wsparcie finansowe projektu WindowZ
WindowZ

[Obrazek: 332905dff5e5a329.png]

"Czas to pieniądZ" -Benjamin Franklin

Tworzenie WindowZ'a pochłonęło ogromną ilość mojego czasu. Przygodę z modyfikowaniem zacząłem w lipcu 2008 r., początkowo wydawało mi się, że to będzie "szybka robota" i nie zajmie mi wiecej niż 2-3 tygodnie...och jak bardzo się myliłem Tongue
Wydaje mi się,że zdobyłem wystarczającą wiedzę i doświadczenie aby stworzyć unikalny system z unikalnymi rozwiązaniami,które przeniosą Was w nową jakość pracy na Waszych komputerach...

Jeśli chcesz zrekompensować autorowi czas poświęcony przy tworzeniu systemu, który być może będzie pomagał Ci w codziennej pracy, DAJ NA PIWO ! :E

Nr Konta (mBank) : 44 1140 2004 0000 3802 5777 2896

Lub

KONTO PAYPAL :
[Obrazek: paypal72.png]

suchy_86@interia.pl

W tytule prosze podać Twój_Nick oraz dopisek Windowz : np . Suchenz Windowz

Proszę także o wysłanie wiadomości na pw .

Info:

- Każda osoba, która wpłaci dowolną kwotę zostanie wynagrodzona odpowienią adnotacją w "Liście osób wspierających projekt" oraz fioletowym kolorkiem nick'a.
- jeśli nie chcesz aby twoj nick został ujawinony skontaktuj się ze mna na pw.

Wszystkie wpłaty są dobrowolnym wyrazem wsparcia dla autora.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty