Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ v2 - Opinie
04-12-2009, 01:06
Star WindowZ v2 - Opinie
Jak w temacie.
Opinie dotyczące wersji v2 systemu WindowZ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
04-12-2009, 04:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2009 04:51 przez eaglo0n.)
RE: WindowZ v2 - Opinie
Jak narazie wszystko jest ok. Raz tylko wysypał się explorer (.net 2.0 spowodował błąd), problemy z gglite, długie uruchamianie Eset Smart Security 4, w revo uniinstaller programy mają pomieszane między sobą ikony oraz w klasycznym widoku menu nie dodaje kosza na pulpicie Wink siedzę narazie 3 godzinki nad nim i w razie kolejnych malutkich usterek będę pisał na forum. A poza tym narazie WindowZ spisuje się na 5 z + Smile pozdrawiam Smile A i jeszcze jedno. Nie wiem czy robiłeś coś przy menadżerze ściągania w firefox ale miałem dziwny problem gdyż nie mogłem nic ściągnać bo pokazywało pełny dysk lub dysk zabezpieczony. Nie wiem czy nadal tak jest gdyż po reinstalacji firefoxa używam Download Status bar. Pozdro !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-12-2009, 12:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2009 16:30 przez Suchenz.)
Z tym błędem .net frameworka to wina qttabbara który korzysta z tej biblioteki, u mnie tez czasami wyskoczy ale nigdy nic oprócz komunikatu się nie wykrzaczyło. Co do kosza to hmm.. nie bardzo wiem o co Ci chodzi Tongue u mnie po zmianie na klasyka wszystkie ikony są tak jak były.
W Firefox nic nie integrowałem, przecież go nie ma domyślnie w systemie Tongue

//wyczyściłem temat z offtopów.
04-12-2009, 21:44
Witam Pana Kierownika. Nie wiem jak to zrobiłeś, po dwóch miesiącach używania Windowz nadal nie mogę wyjść z podziwu. Dzisiaj pierwszy dzień z WinZ v2, drugi dzień spędzę na zbieraniu szczęki z podłogi. Co do w/w usterek, zwrócę na to uwagę u siebie i jakby co to napiszę, na razie nie mam firefoxa, opera śmiga ok a gg lite wywalam standardowo, eksplorator chodzi dobrze, żadnych problemów po zainstalowaniu sterów też nie zauważyłem, ogólnie spoko. Pozdrowionka dla Szefuńcia.

[Obrazek: windowzanim.gif]
05-12-2009, 11:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2009 11:16 przez bzdonek.)
u mnie dwie rzeczy : zamykanie systemu od klikniecia to - 3 minuty system sie zamyka (to samo mam na systemie silensa v3.1)
05-12-2009, 12:35
Windowz na prezydenta !
05-12-2009, 13:05
witam po dlugiej przerwie postanowilem ponownie tu zagoscic Smile sorrka za off topa Wink
za chwile zainstaluje Windowz v2 2010 mam nadzieje ze wszystko przebiegnie ok Smile i bede sie znow cieszyl jak "dziecko" Smile pozdrawiam napisze za jakis czas co i jak Smile

Od Narodzin WindowZ'aSmile ile to juz czasu upłynęło ho ho ....
testowałem kazda wersje WindowZ Smile
05-12-2009, 16:10
Witam. Ja mam taki problem po restarcie systemu. Ikony pulpitu wracają na inne miejsca niż ustawiłem wcześniej. Jak ktoś wie o co chodzi proszę o podpowiedź. Dzięki
05-12-2009, 19:28
Zastosuj się do porad odnośnie problemu paska szybkiego uruchamiania.
// Ps. te problemy nie występują u każdego użytkownika.
06-12-2009, 19:55
Ja przesiadam się na Windowza v2 jutro. Do tej pory używam z powodzeniem wersji 2009. Formatuję, bo od jakiegoś czasu mam problemy z instalacją wirtualnych napędów (zarówno w Alcoholu, jak i w Daemonie). Jednak nie sądzę, by było to związane bezpośrednio z systemem, bo u syna wszystko śmiga ok. U mnie w międzyczasie przewinęło się trochę softu, w tym trochę śmiecia różnego, tak ze przy odinstalowaniu czegoś mogło się w systemie namieszać. Jestem ciekaw nowego "dziecka" kolegi Kierownika, przetestuję go dogłębnie, a o ew. błędach niezwłocznie powiadomię. Pozdrawiam serdecznie i wielkie dzięki dla Suchego za nową "windę"!
08-12-2009, 06:50
System malina -mx niech się czerwieni z zazdrości.
kilka problemików :
1.Bardzo często wywala mi Win7 Iconized Taskbar.
2.Ikony powracają na swoje miejsce -już czytałem ,że to problem związany z paskiem szybkiego uruchamiania /mam go wyłączyc ?/
3.Nie wiem jak się szybko przelogowac
08-12-2009, 10:37
1. W WinZ są jeszcze 2 programy symulujące podobny efekt Taskbaric i TaskSize.
2. Nie, chodzi tu zapisywanie ustawień przy zamykaniu systemu, wystarczy przywrócić na chwile stara metodę i wyłączyć system za pomocą "okna dialogowego" jak w zwykłym XP'ku. >> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
3. Panel sterowania > konta użytkowników > zmień sposób logowania...
08-12-2009, 21:22
Witam allZ,

Pobrałem, zainstalowałem, i właśnie na nim piszę tego post'a Cool Okey, instalacja bez problemów, chwilkę się instalował, jakieś 20 minut... Ale kiedy system się już włączył to było napisane jak dobrze pamiętam ' na której partycji zainstalowałeś system ' klikam na C: i nic to klik na ' Inna lokalizacja ' no okey, jakoś poszło... Potem po instalacji sterowników do płyty głównej, karty dźwiękowej etc. przy instalacji karty graficznej wyskoczył jakiś błąd i system się restartuje. No okey, to przez Menedżer Urządzeń - aktualizuj via windows update, to wyskakuje że menedżer nie może zainstalować oprogramowania bardziej odpowiedniego, niż to które jest zainstalowane Huh No dobra, lecimy dalej... Ahh no tak te śmieszne ikony, powracające na swoje miejsce ale okey, problem zażegnany. To by było na tyle z 'wad' tego systemu, używałem v1 także ale jakoś się mulił i przeszedłem na 'system konkurencji', powróciłem do tego bo jakoś tak wyszło...Aczkolwiek system spoko, non-humans banned tu zaszalałeś, 5 jak nic ! Wink Hmm używam go dopiero od godziny, dalsze 'problemy' napiszę później. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2009, 21:30
Ja bym się skusił na jeszcze jednego fermata i wybranie tej poprawnej partycji, przyznaję że pliki "innej lokalizacji" sprawdzałem tylko 1 raz Tongue i na 90% wszystko nie jest skonfigurowane tak jak powinno.

Ewentualnie otworz Start > WindowZ Centrer > Inne >Kreator post-instalacyjny> CDEF i wybierz jeszcze raz Dysk C:/

Potem stwórz nowe konto, nie koniecznie moim programem i się na nie zaloguj ;]

Aleee ... jeśli po pierwszym zalogowaniu na twoje konto nie było "burdelu" na pulpicie to znaczy, że jednak C:/ załapało i zapomnij o tym co pisałem wyżej ;]

Co do problemów ze sterami stwórz temat w raporcie błędów ;]

Roger!
08-12-2009, 21:40
(08-12-2009 21:30 )SuchenZ napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Ja bym się skusił na jeszcze jednego formata i wybranie tej poprawnej partycji
o 32 (18), nie ja podziękuję, prawdę 'pisząc' to robiłem już z setki formatów Sleepy nie chcę mi się następnego, zbyt stary już jestem na to Smile
(08-12-2009 21:30 )SuchenZ napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.przyznaję że pliki "innej lokalizacji" sprawdzałem tylko 1 raz Tongue i na 90% wszystko nie jest skonfigurowane tak jak powinno.
Musi być okey, jeśli ja go używam, to powinno być okey, i zapewne tak jest Wink
(08-12-2009 21:30 )SuchenZ napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Aleee ... jeśli po pierwszym zalogowaniu na twoje konto nie było "burdelu" na pulpicie to znaczy, że jednak C:/ załapało i zapomnij o tym co pisałem wyżej ;]
Nie było burdelu, ale w Wszystkie programy to tak, z milion programów poinstalowanych Big Grin

(08-12-2009 21:30 )SuchenZ napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Co do problemów ze sterami stwórz temat w raporcie błędów ;]

Nie bój się, damy radę ! :] Już 'coś' wiem na temat 'okrojonych XP'eków' i wiem że to są uroki tych systemów... Przecież nie będę płakał bo sterownik mi się nie chcę zainstalować Tongue Coś innego się wykombinuje i bedzie gitara! Rolleyes

_________

Problem sterowników zażegnany, póki co system chodzi stabilne, tj. bez żadnych BsoD'ów czy innych ' uroków systemu ' Big Grin Awesome Work Dude !
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: