Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ v2 - Opinie
21-01-2010, 11:38
RE: WindowZ v2 - Opinie
Dzięki za info
// lece po płytke Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
01-02-2010, 20:14
nie wiem czy w tym systemie tak jest, ale tak było w wersji 2009 i mam taki problem, gdyż jestem użytkownikiem neo i jakoś dziwnie instaluje się modem.. a dokładniej nie pokazują się różne ważne okienka podczas instalacji, a gdy chcem zrestartowac system, to nawet nie ma przycisku "uruchom ponownie" ani "wyloguj", a gdy wyłączę i włączę komputer to i tak neo każe mi uruchomic ponownie :/
01-02-2010, 20:47
(01-02-2010 20:14 )MrTomix09 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.nie wiem czy w tym systemie tak jest, ale tak było w wersji 2009 i mam taki problem, gdyż jestem użytkownikiem neo i jakoś dziwnie instaluje się modem.. a dokładniej nie pokazują się różne ważne okienka podczas instalacji, a gdy chcem zrestartowac system, to nawet nie ma przycisku "uruchom ponownie" ani "wyloguj", a gdy wyłączę i włączę komputer to i tak neo każe mi uruchomic ponownie :/

A próbowałeś zainstalować same sterowniki i ręcznie utworzyć połączenie. Te wszystkie bajery (aplikacje dostępowe) od Neo czy Orange FreeDom wcale nie są do niczego potrzebne.
01-02-2010, 23:12
hmm jestem szczesliwym uzytkownikiem tej wersji systemu gratuluje tworcy.. jak dla mnie bomba
10-02-2010, 16:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2010 21:08 przez Suchenz.)
witam ja pobralem WINDOWZ lite v2 2010 SP3 i przeskanowalem go Malwarebytes'Anti-malware i wyskakuja mi jakies pliki zarazone usunalem je po 20 minutach jeszcze raz zeskanowalem i znow sie juz jakies inne pojawily, dodam ze to czysty system zainstalowanySad
a mógłbyś mi objaśnić czy to coś poniżej to to samo co w Twoim linku?
sorka za zawracanie gitary
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
10-02-2010, 21:08
Z ciekawości przeskanowałem system (postawiłem go po formacie 2 dni temu) Anti-malwarem Malwarebytes (pomyślałem, że być może po nowych aktualizacjach coś wykryje) jednak wynik był taki sam jak zawsze.

Widocznie coś już złapałeś lub przeniosło się z innej partycji ...

Ps.
Przenoszę posty bo rozmowa nie jest na temat :]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-03-2010, 11:22
system jest genialny ukłony dla twórcy jak narazie brak problemów wszystko działa jak nalerzy wielkie dzięki za system czekam na następny
10-03-2010, 19:04
System fajny,podoba mi się,tylko nie wiem jak powyłączać różne jego dodatki.

Druga sprawa która mi nie daje spokoju,to zacinanie się Firefoxa co jakiś czas i trzeba włączać go od nowa - niby wracają karty,strony tak jak były,ale trochę to denerwuje :/
Czy wy też tak macie,czy to tylko u mnie tak jest ?
10-03-2010, 19:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2010 19:15 przez Suchenz.)
Nie wiem o jakie dodatki ci chodzi. A co do przeglądarek to wszystkie chodzą wyśmienicie.

//Wszystkie dodatki możesz wyłączyć/włączyć w start > windowz center. - suchenz
10-03-2010, 19:23
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź Wink
To ja nie wiem czemu mi się Firefox wiesza po jakimś czasie zawsze jak np. otworzę w nim kilka kart i odświeżam Sad
W Google Chrome tego nie ma.
10-03-2010, 19:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2010 19:40 przez OtherCoder.)
Użyj CCClenera masz go w starcie, ściągnij Odkurzacz z tej strony Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. i poczyść trochę system. Przeskanuj komputer jakimś antywirusem, użyj Malwarebytes z tej strony Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. aby przeskanować komputer.

Albo zmień przeglądarkę na Operę.
14-04-2010, 13:30
WindowZ v2 bardzo dobry system powiem ze z poczatku lepszy niz win mx8 i winxpae dozo zagadkowy troszke sie pobawie gratulacie dla stworzycieli WindowZ nie bede wymienial bo jeszcze zapone kogos Smile pozdrawiam
28-04-2010, 18:19
Systemik Spoko Tongue Tak samo Modularny jak Linux Big Grin Można zmienić wszystko Big Grin Teraz Linuxsiarze mogą w brodę nam pluć Big Grin Wszystko działa Big Grin Aktualizację się ściągają i się nawet instalują Tongue Zero zawiechy Big Grin Robisz małą Konkurencję Linuxowi Big Grin Czekałem kiedy XP rozwinie skrzydła a tu proszę Tongue Wszyscy go już chowają na półkę a tu miła niespodzianka Big Grin Zostanę na nim do 2014 Tak długo jak będzie wsparcie Techniczne POZDRO
29-04-2010, 14:24
Panie Kierowniku szacun padam do stóp pana kierownika niedawno zainstalowałem WindowZ chociaż miałem pewne wątpliwości co do niego ale się przemogłem i zainstalowałem systemik śmiga jak należy Stars wszyscy co to mają wątpliwości co do WindowZ nie powinni się zastanawiać tylko instalować!! xDD Jeszcze raz wielki ukłon dla pana kierownika dobra robota.
09-05-2010, 08:26
Witam,
z xp zrezygnowałem ponieważ po kilku miesiącach system zamulał tak , że nie dało się pracować.
Czy t modyfikacja jest wolna od tej przypadłości. Dodam, że na viście po roku użytkowania wszystko jest ok.
Odpowiedz 

Skocz do: