Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ v2 - Opinie
09-05-2010, 10:19
RE: WindowZ v2 - Opinie
umnie zasówa. wszystko okBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
09-05-2010, 13:17
Narazie jest bardzo szybki i stabilny. Dużo lekkich, starannie dobranych i utylitarnych dodatków. Muszę go trochę zaśmiecić, ale już widzę że reaguje szybko.

Jednej rzeczy mi brak strasznie. Mianowicie linii szukania w menu start jak w win 7. Nie muszę szukać na paskach gdzie jest DEV++ czy ResHacker, tylko pisze RE i już mam wszystko co się z RE wiąże.
Ale na to postaram się znaleźć odpowiedni rozdział w forum. Dzięki !!!

[Obrazek: 524b.gif]
[Obrazek: googlujuserbarv2.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2010, 14:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2010 14:56 przez Suchenz.)
Nie musisz się fatygować , specjalnie dla Ciebie stworzyłem ten poradnik : Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. ewentualnie jeśli chesz możesz pobrać program ViStart symulujący start z win7

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
09-05-2010, 15:35
Dziękuję. Fakt, że TaskbarForms jest w "zestawie", potwierdza tylko to co napisałem wcześniej o starannie dobranych dodatkach. Mam to co chciałem, notabene miałem to wcześniej nieświadomie...
Za to Ty i wszyscy Wy, którzy szkicowaliście projekt macie ode mnie 10/10.

Co ważniejsze jednak. Opiniując wcześniej nie uwzględniłem pomocy technicznej.
A to forum w tej kwestii spisuje się bardzo profesjonalnie zarówno pod względem szybkości udzielanych odpowiedzi jak i rzeczowości.

To świadczy przecież o jakości każdego projektu. Pissss!

[Obrazek: 524b.gif]
[Obrazek: googlujuserbarv2.png]
01-06-2010, 20:29
Widzę że problem z WiFi jest już naprawiony, to było jedynym powodem dlaczego nie nie miałem zainstalowanego Windows Z, teraz jak już go mogę zainstalować mam pytanie. Czy wersja v2 zamula w stosunku do v2 Lite? Czy te wszystkie aplikacje w "normalnej" v2 nie zamulają całego systemu jeżeli tak to ściągnę po prostu wersje Lite...
01-06-2010, 22:03
Problem z WiFi jest prawdopodobnie naprawiony, mimo tylu zainstalowanych kopii systemu nie ma dalej jednoznacznej odpowiedzi, dlatego warto by było abyś zainstalował wersję Lite bo właśnie w niej zostały dokonane zmiany mające rozwiązać ten problem. Co do aplikacji nie nie zamulają one systemu, ale mimo wszystko proponuje Lite jeśli miałeś kiedyś problem z wifi

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
01-06-2010, 22:27
Ja przetestowałem normalną wersję na 2 różnych laptopach i na żadnym nie było problemu z WI-Fi. Mój stacjonarny też łączy się bez problemów czy to LAN'em czy też Wi-Fi.

18-07-2010, 10:26
Wczoraj zawitał u mnie WinZ v2 Smile i powiem tak... System uruchamia się dość wolno - wolniej niż jego poprzednik - Win 7 Smile natomiast kończy pracę w ok 10 sek. Poza tym działa ciut szybciej niż 7, który źre więcej mb ramu. Co dalej... na razie chodzi jak burza. Do zainstalowania został mi jeszcze anty virus i office 2k7 Smile

PS. Jednak Suchy znowu mnie zaskoczyłeś. I pomimo przerwy ok pół roku może więcej wiem jak się wyłącza WinZ'a. Nie no żart, ale jedyne co mi zostało po pogratulować SuchenZowi pracy i życzyć dalszych sukcesów. Good Job

PS2. Może by tak WindowZ 7 ?

Pomogłem? Daj plusa. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
18-07-2010, 11:53
Polecam instalację Update Packa dla Windowz z działu Download, przyśpieszy troche uruchamianie systemu.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
18-07-2010, 12:04
(18-07-2010 11:53 )SuchenZ napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Polecam instalację Update Packa dla Windowz z działu Download, przyśpieszy troche uruchamianie systemu.
Ok już patrzę Smile

Pomogłem? Daj plusa. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
18-07-2010, 16:08
Mam już windowz od jakiegoś pół roku. W zasadzie to nie ma lepszej modyfikacji windowsa. Już po instalacjii, można korzystać z gadu gadu, pobierać torrenty, jest też winrar Big Grin Są też ładne motywy, lepsze niż ten 1 standardowy windows.
System mam już na 2 komputerch. Stacjonarnym (512 ram) i netbooku (2gb ram). Jeżeli chodzi o szybkość, na 512 ramu, chodzi mniej więcej tak samo co czysty windows xp, natomiast na 2gb rozwija skrzydła, nic nie zacina Smile
Korzystałrm też z linuxa; ale tego systemu do windows nie można porównywać...
19-07-2010, 08:45
(18-07-2010 16:08 )misiek998 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Korzystałrm też z linuxa; ale tego systemu do windows nie można porównywać...
Ja nic do linuxa w sensie ubuntu/kubuntu nie mam. Jak do neta/ muzyki to taki system w zupełności wystarcza. Czego Ci w nim brakuje? Jednak to, że wszystkie aplikacje są na "okienka" to inny szczegół. Jednak mają one odpowiedniki na linuxa. I oczywiście jest darmowy.

20-07-2010, 05:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2010 05:39 przez misiek998.)
(19-07-2010 08:45 )bartek2812 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
(18-07-2010 16:08 )misiek998 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Korzystałrm też z linuxa; ale tego systemu do windows nie można porównywać...
Ja nic do linuxa w sensie ubuntu/kubuntu nie mam. Jak do neta/ muzyki to taki system w zupełności wystarcza. Czego Ci w nim brakuje? Jednak to, że wszystkie aplikacje są na "okienka" to inny szczegół. Jednak mają one odpowiedniki na linuxa. I oczywiście jest darmowy.

Pytasz czego mi brakuje? Sterownikow... Do wifi, oraz karty grafiki. kilka dni kombinowałem, żeby rozjaśnić ekran, bo standardowo miałem jasność ok 10%. System może fajny, ale cokolwiek chce się zrobić, czy to instalacja nowego programu, czy gry zawsze trzeba się nakombinować, bo generalnie nic nie działa. Dodatkową wadą, są jakieś kompilacje programów. to potrafi całkowicie dobić człowieka. Gdzie w takim razie linux dla normalych użytkowników...
20-07-2010, 12:50
Ogólnie uważam to wydanie WindowZ'a za bardzo udane. Jedynym problemem tej i chyba poprzedniej wersji również jest niemożność zastosowania wszystkich opcji zintegrowanych w system gdyż powodują niesamowite problemy:/ Chciałem zoptymalizować swój WindowZ, obecnie bardzo żałuję. Za każdym razem gdy uruchamiam komputer muszę go konfigurować. Są instrukcje dot. scalania bibliotek rejestru oraz podmiany litery partycji, jednak nie daje to efektów.

Dodatkowo kolejną wersję zaopatrzyłbym w jakiś mały programik do podglądu .pdf oraz większy pack sterowników, oraz inną przeglądarkę w standardzie(Chrome'a O.S. lub Mozille Firefox'a).
Pozdrawiam.
20-07-2010, 16:07
Do pdf'ów jest Foxit Reader, trzeba to uruchomić ręcznie aby powiązał się z rozszerzeniem pdf.
Co do pierwszej części twojej wypowiedzi nie bardzo rozumiem, chciałeś zoptymalizować system,a piszesz (z tego co wnioskuje) o problemie instalacji na partycji innej niż c,d,e,f.
Opisz dokładnie swój problem w dziale z błędami lub zadaj pytanie w dziale Pytania i spróbuje coś poradzić.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Odpowiedz 

Skocz do: