Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ v2 - Opinie
21-07-2010, 18:03
RE: WindowZ v2 - Opinie
powiem tak przy instalacji wyskakuje mi blad oco chodzi prosze o pomoc i z gory dziekuje Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
21-07-2010, 18:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2010 18:07 przez Suchenz.)
To nie jest dział na takie posty, forum ma kategorie Wsparcie techniczne, a w niej odpowiednie działy jak np. Raport błędów czy pytania.

Stwórz osobny wątek (lub przeszukaj istniejące) i zamieść jak najwięcej informacji jak np. kod błędu itp. po prostu opisz problem.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2010, 17:36
Mam WindowZ'a już prawie miesiąc. Powiem tak. SYSTEM JEST FANTASTYCZNY. Działa dużo lepiej niż zwykły xp. Nie wiesza się, działa szybciej, stabilniej. Po prostu rewelacja. Nie ma żadnych problemów z instalacją programów. Wszystko działa. W systemie znajduje się bardzo duzo przydatnych programów.
Dzisiaj pobieram łatkę, bo system tak dobrze działa, że sobie zapomniałem o tej łatce Big Grin.
Dziękuję SuchenZ za ten system.
28-09-2010, 21:02
O proszę... aż miło poczytać Big Grin

[Obrazek: 524b.gif]
[Obrazek: googlujuserbarv2.png]
23-10-2010, 22:00
Witam Smile

Już kilka ładnych godzin mam PRZYJEMNOŚĆ testować ten system i mogę powiedzieć, że przerósł moje najśmielsze oczekiwania ;D Wszystkie najpotrzebniejsze programy, 500% szybszy od innych systemów (dodam, że przesiadłem się z Windy 7 i nie zamierzam jak na razie wracać Tongue)
Autorze, nie wiem jak to zrobiłeś, że ten system jest taki zawalisty, ale chwała wieczna Tobie Big Grin
Takiego systemu mi było trzeba Smile

Pozdrawiam Smile

Christool
24-10-2010, 09:59
Co prawda to prawda, system jest naprawdę przedni. Wytrzymał u mnie najdłużej (i nadal jest) gdy reszta sypała się po miesiącu... Ten też mi się raz sypnął bo zacząłem się bawić nim i coś schrzaniłem. Pewnie było sporo do roboty przy tym systemie. Ale efekt końcowy jest zadziwiający. Nie każdemu się pewnie podoba, lecz jak wszyscy dobrze znamy powiedzenie "Jeszcze się taki nie urodził, co wszystkim by dogodził".
To tyle. Dziękuję, że mogę go używać i nie jest on tylko dla VIP-ów Wink Pozdrawiam.
24-10-2010, 17:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2010 17:45 przez dest wolf.)
super system mialem problemy przy bootowaniu z instalacja a poradzilem sobie

Suchenz pomogł przy problemie a to świadczy,że administrator stworzył forum nie po to by sobie było bo często do niego zagląda

dzięki za pomoc

jedynie z czym sobie nie radzę to instalacja systemu na laptopa a olać to laptopoy widocznie maja coś z twardymi nie tak

ale ogolnie jako nowy użytkownik powiem krótko

[/color][/b]NIE ZAMIENIE GO NA ZADEN INNY

WINDOWZ V2 RUUULLEEEZZZ [b][color]
24-10-2010, 18:07
Instalowałem WinZ na 4 swoich laptopach; Bez problemów i żadnych komplikacji. Moja żona używa go już 1 rok i mówi że ma więcej kłopotów ze mną niż z WinZ... Smile

[Obrazek: 524b.gif]
[Obrazek: googlujuserbarv2.png]
24-10-2010, 19:54
Używam Winza od 2 miesięcy, właściwie jest super, zero problemów, wiele bajerów, to najlepsza jedyna przeróbka jaką widziałem, dobrze że nie zacząłem ściagac 7Up-a, bo Windowz jest the best
28-12-2010, 13:12
Powiem krótko i zwięźle.
System baaardzo szybki (wcześniej mx-y miałem pozdrowienia dla Malcolma bo też był kawał dobrej roboty i nie modyfikowanego od toshiby), instalacja bezproblemowa, zaskoczony że jest truecrypt bo go używam do dysku zewnętrznego. Po prostu cudeńko.
10-03-2011, 10:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2011 14:25 przez Archangel Azrael.)
Ja zostałem szczęśliwym posiadaczem WindowZ v.2 2010 dwa dni temu.
System stabilny. Komputer chodzi niemal bez przerwy od ponad 48h i nie wysypał się ani razu.
Mocno przyspieszył w porównaniu z Windows XP Home Edition, zakładam że związane jest to ze zmniejszoną ilością procesów bieżących (wcześniej oscylowało między 35-40, nawet 42).
Teraz mam w granicach 20-25 przy takim użytkowaniu programów jak poprzednio. Procek nie wariuje, skacząc sporadycznie max do 40-50% przy inicjacji nowego procesu co jest raczej normalne.

Wierzcie lub nie... to już zakrawa na CUD! Przy moim starociu!!! :)
(sprzęt 12 lat bez modernizacji podzespołów)

Ciekawy Design, przemyślany pakiet programów dodatkowych.

A ponieważ broniłem się "ręcami i nogami" przed instalacją Sevena czy co gorsza (TFU)Visty to system WindowZ v.2 2010 okazał się wyśmienitą alternatywą.

Przez ostatnie dwa dni bawiłem się sporo wyglądem i kilkoma dodatkami z pakietu *.ISO
Na chwilę obecną prócz kilku drobnostek:
Aqua Dock - dostępnym w pakiecie zastąpiłem całkowicie Quick Launch wciąż znikający po restarcie.
Paint - kilka drobnostek opisanych Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. . Już ściągnąłem Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. sugerowany jako alternatywę dla Paint. Zainstaluję i zobaczymy. W końcu bez Paint można żyć. :)
Pasek Start - zapytanie opisane Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.

Nie zarejestrowałem więcej "błędów".

Aimp - ciekawy programik do muzyki. Ja jednak zostałem przy moim Foobar2000 v.1.1.1.0 ale jest to uwarunkowane rozpisanymi, w specjalnie utworzone komórki, wartościami TAG. Niemniej jednak Aimp, z tego co zdołałem zauważyć w trakcie krótkiej lekcji zapoznawczej, niczym nie ustępuje. :)
FireFox - doinstalowany jako podstawowa przeglądarka. Powód wiadomy - organicznie nie trawię IE. :)
GGLight - nie stosuję od dawna komunikatorów, przerzuciwszy się na CHAT, więc się nie wypowiem. :)

Resztę programów opiszę jak ogarnę. :)

Pochwalę jeszcze tylko Notepad2. Aplikacja jest bezbłędna w porównaniu z Notatnikiem MS niebo a ziemia. Taka prosta sprawa jak numeracja wierszy może znacznie ułatwić pracę podczas pisania skryptu BOT (co zdarza mi się często) plus kilka pożytecznych opcji, których brakowało w oryginale. Ogromny PLUS za to! :)

Pogratulować i podziękować pozostaje.
Gdyby coś się zmieniło w mej ocenie dopiszę z pewnością. Póki co 5-

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
01-05-2011, 20:37
Świetny systemik latam na nim 3 dni i jestem zadowolony jedyny mały problemik to taki, że nie chciały się
wgrać sterowniki do dźwięku via ac97, ale po 4 restarcie komputera widział je i wszystko lata... Super wersja.
07-05-2011, 11:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2011 11:14 przez Archangel Azrael.)
POWRACAM JAK BUMERANG! =)
ja tylko z krótką adnotacją do mojego poprzedniego wpisu...
(10-03-2011 10:10 )Archangel Azrael napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Ja zostałem szczęśliwym posiadaczem WindowZ v.2 2010 dwa dni temu.
2 dni zamieniły się w 2 miesiące. System wciąż stabilny. Komputer chodzi niemal bez przerwy. Był wyłączany łącznie może ze 20x.
Nie sprawia problemów mimo iż czasem chodzi 120h (5dni) bez restartu. Zdarzyło mi się 3-4x że przy starcie systemu zrestartował się automatycznie ale myślę, że to wynikało z przeciążenia go przez moją zbyt szybką chęć otwarcia aplikacji zanim jeszcze ustabilizował się procesor. od tamtej pory muszę po prostu odczekać 30sekund dłużej aż przemieli ESET, odpali wszystkie aplikacje i procesy.
Ktoś może powiedzieć, że tak być nie powinno ale raz jeszcze to napiszę:
Mocno przyspieszył w porównaniu z Windows XP Home Edition
Wierzcie lub nie... to już nie zakrawa... to jest CUD! Przy moim starociu!!! =)
(sprzęt 12 lat bez modernizacji podzespołów z wyjątkiem zmiany RAM z 256Mb na 1Gb i poszerzeniem objętości HDD)

(10-03-2011 10:10 )Archangel Azrael napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Aqua Dock - dostępnym w pakiecie zastąpiłem całkowicie Quick Launch wciąż znikający po restarcie.
(10-03-2011 10:10 )Archangel Azrael napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Pasek Start - zapytanie opisane Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
OCZYWIŚCIE ROZWIĄZANIE JEST PROZAICZNE ALE WTEDY JESZCZE TEGO NIE WIEDZIAŁEM. =)

(10-03-2011 10:10 )Archangel Azrael napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Paint - kilka drobnostek [...]
DOINSTALOWANIE AKTUALIZACJI WinZ ZAŁATWIŁO PROBLEM PAINT.

Pojawiły się jeszcze drobne wariacje przy ustawieniach pasków apletów systemowych i z wielkością miniatur w podglądzie folderów
ale i to udało się wspólnymi siłami rozwiązać...

WinZ (jak każdy inny modyfikowany czy nie) wymaga odrobinę cierpliwości i dopieszczenia. jednak biorąc pod uwagę szybką i fachową pomoc na Forum oraz stabilność systemu w zarysie ogólnym powiem wprost: od pierwszego sexu nie byłem równie zadowolony z życia! =)

Pogratulować i podziękować pozostaje.
Zmiana oceny na 5+ i pewnie jeszcze urośnie. =)

POMOGŁEM? Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. DODASZ PUNKTY REPUTACJI
I'm your curse, man...
22-05-2011, 14:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2011 14:37 przez hiob.)
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem systemu Windowz v2 2010 i szczerze mówiąc jest on o niebo lepszy od podstawowej wersji Windows XP. Chodzi bardzo szybko również szybko się wyłącza o kopiowaniu nie wspominając jednym słowem cud na kółkach. Zero problemu w jakimkolwiek aspekcie 100% satysfakcji.
13-07-2011, 01:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2012 14:04 przez Archangel Azrael.)
Przed chwilą przesiadłem się z W7 na WindowZ v2. Nie mam zamiaru się rozpisywać, napiszę zaledwie dwa słowa:
BYŁO WARTO!
Odpowiedz 

Skocz do: