Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WindowZ v2 - Opinie
13-02-2014, 22:15
RE: WindowZ v2 - Opinie
Może najświetniejsze czasy ten system ma już za sobą bo to już kilka lat minęło od publikacji.
ALE na moim netbooku (Asus eeepc 1001ha) działa bajecznie! Przesiadłem się z XP na 7 potem XP znow 7 ale lagi i wszystko dookoła drażniło.
Windowz v2 to system wręcz idealny! Najpotrzebniejsze programy, szeroka możliwość personalizacji!
Płynność zasługuje na ogromny szacunek!!! Nic tak nie zamulało jak przeglądarka, a tutaj ? Niz z tych rzeczy . Nawet tak słaba jednostka jak w/w sprzęt doskonale sobie z nią radzi (kilka kart, aimp, kopiowanie plikow).
SuchenZ to teraz tak dwa słowa DZIĘKUJĘ CI!

[Obrazek: winz.gif]

[Obrazek: ub_quinfo2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
13-02-2014, 22:21
Nie ma sprawy, cała przyjemność po mojej stronie.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user says Thank You to Suchenz for this post:
Amorronso (02-03-2014)
16-04-2014, 09:18
Przedwczoraj przesiadłem sie z Windows 7 na WindowsZ v2 na Athlonie 2800 Mhz z 2 GB RAMu i musze powiedziec ze system bajka .W porownaniu do mojego poprzedniego modowanego win7 to rakieta jest.Najlepszy modyfikacja xp z jaka miałem do czynienia - a troche ich instalowałem juz.Pozdro dla autora systemu i czapki z głów.
27-04-2014, 00:37
Dziękuje bardzo Smile

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
11-07-2014, 13:54
System SUPER ! Na starym kompie na którym xp muli, WindowZ działa płynnie ! Dobrze byłoby, gdy nie było wszędzie napisane WindowZ, WindowZ... I aby tapety były ciekawsze Angel . System instaluje na już drugim kompie i nigdy mnie nie zawiódł Cool .
25-02-2016, 11:47
A ile maks RAMu obsługuje WindowZ v2 2010?
22-03-2016, 20:04
Big Grin RE: WindowZ v2 - Opinie
No system po prostu nie z tej ziemi! Dzisiaj przesiadłem sie z visty i windowz v2 działa 1000razy szybciej co ja bym bez ciebie zrobił
09-04-2016, 10:37
(25-02-2016 11:47 )Maykon napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.A ile maks RAMu obsługuje WindowZ v2 2010?

to 32 bitowy system, wiec max 3,6gb o ile sie nie myle

[Obrazek: winz.gif]

[Obrazek: ub_quinfo2.gif]
Odpowiedz 

Skocz do: