Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AntyVirus .. Jaki Polecacie??:)
28-09-2010, 14:13
RE: AntyVirus .. Jaki Polecacie??:)
Tak wiem o tym w koncu miałem ESET-a, ale juz zostane przy Nortonie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-09-2010, 19:34
Ja jednak obstawał bym za KIS-em, Suchenz zapewne mnie poprze. Piszesz że ci "muli kompa" heh taki pakiet ma wymagania jak np. jakiś tytuł gry im mniej je spełniasz tym gorzej wszystko będzie chodzić. Nie chce Cię tu do niczego namawiać ale może zamiast psioczyć to do kup sobie po prostu kość ram i wszystko będzie w porządku w końcu IS i tak masz za darmo Wink.

Jeśli mogę coś zasugerować to mulenie kompa może być spowodowane jeszcze brakiem tego pakietu: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
29-09-2010, 00:53
@OtherCoder...ale co ma ilość RAM-u do katowania dysku ? KIS 2011 to źle zoptymalizowana kobyła;)
29-09-2010, 10:33
nie wiem jak mam Ci odpowiedzieć... ale klasper jak ma mało ramu przerzuca się na dysk Wink. Ze 3-4 dni temu zainstalowałem KIS 2011 na komputerze z procesorem AthlonXP 2000 (z taktowaniem około 1,5) 1GB ramu, 256MB grafy i dyskiem 80 GB o prędkości 5400 i nie widzę różnicy w używalności po instalacji pakietu. Jak dla mnie np. Norton odpada ze względu na małą możliwość konfiguracji.
29-09-2010, 13:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2010 14:02 przez M4tEUSh.)
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Zapoznajcie się z powyższym artykułem.

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem: avast! Internet Security

m4t3ush
29-09-2010, 14:13
Taki test nic nie znaczy.
29-09-2010, 14:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2010 14:39 przez M4tEUSh.)
mafik5000@
Jeżeli wolisz słuchać rad innych użytkowników, którzy nie mają dostępu do tak potężnej bazy wirusów itp.
niż np. "AV-Comparatives" Firma, która zajmuję się tym na co dzień, to radzę ci ściągnąć pierwszy lepszy "Anty Vir SHIT" ... Wink)

Ja wolę posłuchać rad od ludzi, którzy siedzą w tym połowę swojego życia i mają jakieś głębokie pojęcie o wszystkim co związane z zabezpieczeniami. Przeciętny internauta, wymieni Ci jakiegoś anty vira, który jego zdaniem jest dobry bo chroni go przed przeciętnymi atakami, czyli jakieś słabe key loggry itp.
Ktoś taki jak : "AV-Comparatives" Ma dostęp do takich virusów itp. o jakich ty nawet nie śniłeś i sprawdzają każdy anty virus pod każdym kątem, siedzą nad tym wiele dni, a ty wolisz słuchać rad człowika, który siedzi w domu, pije piwo + chlapie sobie spodnie zupą pomidorową i powie Ci, że 'panda' jest najlepsza bo ma ją dwa dni i nie zlapal zagrozenia, pewnie nawet netu nie otworzyl, albo nawet nie ma internetu i napisal ci z kafejki, a więc myśl tak dalej, powodzenia chłopie.
Życzę Wysokich Zabezpieczeń.

m4t3ush
29-09-2010, 14:43
Czy ja powiedziałem że słucham rad od kogoś takiego, jakiego ty opisałeś???
29-09-2010, 14:47
Nic takiego nie napisałeś. Ja tylko stwierdzam, że lepiej byłoby abyś zapoznał się z takimi testami jak Ci wysłałem niż słuchaniem się rad przeciętnych użytkowników.
Pozdrawiam ;-)

m4t3ush
29-09-2010, 14:56
Ale słuchać nie znaczy robić. Tzn mnie nie obchodzą jakieś testy, mam antywirusa jakiego mam i czuje się bezpieczny.
29-09-2010, 17:11
Ramu mam 1GB Update packa 1.0 do winza też mam to napewno jest od tego kompa, poprostu jest słaby i tyle nawet normalny windows XP nie chodzi na nim dobrze, to wina tego procesora i tylko jego, zresztą pamiętam ze po zmianie karty graficznej gra "18 WOS American Long Haul" Także nie chodziła lepiej, jedynym sposobem żeby kaspersky u mnie chodził jest se kupic nowy procesor
30-09-2010, 07:27
M4tEUSh...nie opowiadaj głupot...zachowujesz się jak ofiara dobrego PR...
Przytaczasz test "AV-C" szemranej firmy z Austrii której już wielokrotnie zarzucano publikowanie wyników pod wpływem sponsoringu...wystarczy wziąć dwa ostanie testy "AV-C" i porównać wyniki...
Np.Ta sama wersja AVG 9 poprawiła swoją skuteczność w ciągu pół roku o ponad 4%...co jest fizycznie niemożliwe...
O Avaście nie ma co pisać...gdyż taka skuteczność jest nierealna w przypadku tego antyvirka...
Zarejestruj sie na SafeGroup.pl...tam chłopcy codziennie ściągają paczki najnowszych zagrożeń i testują je na virtualu...
A jeżeli już tak podniecasz się testami profesjonalnych(?) firm-to zerknij na wyniki : PCSL,Virus.gr czy VirusBulettin...taki Avast albo w ogóle nie łapie się do tych testów albo nie ma go w pierwszej 10...
Poza tym...tak jak już wcześnie pisałem...AV jest najbardziej zawodnym zabezpieczeniem w porównaniu z dobrym HIPS-em czy programem do wirtualizacji...ściągnij sobie kilka virków z "Malwaredomains" uruchom je i zobacz czy Avast Cie ochroni32 (18)
30-09-2010, 12:30
skoro już tak rzucacie testami i i ja coś dorzucę:

05-10-2010, 19:13
ESET Smart Security + Opcjonalnie Agnitum Outpost Pro :]

[Obrazek: hza.png][Obrazek: jhh2tr.png]
10-10-2010, 11:47
Ja posiadam Emisisoft Anti-Malware ,który posiada dwa silniki skanujące do tego Comodo Firewall i jestem z tego zadowolonySmile
Wątek zamknięty