Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AntyVirus .. Jaki Polecacie??:)
26-12-2009, 15:56
AntyVirus .. Jaki Polecacie??:)
WitamSmile otoz mam pytanieSmile j/wSmile co polecacie zeby systemu nie zamulało zbytnio a zeby był skutecznySmile)

PozdrawiamSmile powiedzcie co macie i jak działa;/bo jak mam zawsze cos sie popsujeSad(

[Obrazek: forumuser.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2009, 19:21
RE: AntyVirus .. Jaki Polecacie??:)
Ja mam Gdata nawet dobry ale czasem jak np otwierasz strone internetowa to podskoczy CPU ale grac mozna, tylko troche zzamula przegladanie stronek. Ale polecam też Kasperski.
26-12-2009, 23:10
Używałem NOD'a v4 Wink
Jakoś obecnie nie używam wgl. nie ściągam żadnych torrentów i ogl więc szanse na infekcje są na prawdę znikome.

Pomogłem? Daj plusa. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
27-12-2009, 00:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2009 00:27 przez Suchenz.)
Całkowicie nie masz antywira czy choćby firewalla ? Jeśli nie to szanse na infekcje są bardzo duże ;]
Kumpel przez 2 tygodnie po formacie zarobaczył sobie tak system, ze jedynie kolejny format pozostał, a też na nic podejrzanego nie wchodził

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2009, 00:36
.... Tez tak mialem ! Zainstalowalem Windowza i po 1.5 tygodznia nic jak tylko format ! A bez anty wira jeszcze kolejne dwie partycje bym musial sformatowac i bym spracil all dane .... Lepiej coś narzucić chociaż byle jaki a dopiero potem szukac lepszego.
27-12-2009, 01:00
Hmm przez dwa lata siedzialem na MX RGB nie mialem zadnego anty vira ani fire walla tylko programy do czyszczenia systemu. Zadnego virusa nie zlapalem. Pozniej format i przejscie na winZ i teraz tez nic nie uzywam i jest ok. Wszystko zalezy gdzie kto na jakie strony wchodzi....
27-12-2009, 02:03
i skąd ma płyty i pliki na pendrakach.. jeśli przez Twój komputer przewija sie sporo plików, których nie jesteś absolutnie pewien, lepiej się zabezpieczyć. No i zawsze są linki na reklamach i gg, w które można przypadkiem lub odruchowo kliknąć i spotkać niemiłą niespodziankę.
Sam siedzę obecnie na Nodzie. Trochę zawiodłem się na skuteczności darmowej aviry, potem testowałem wynalazek microsoftu. Nic nie przepuścił przez 2 miesiące i w sumie mógłbym na nim zostać, ale potrzebuję czegość z firewallem. Jeszcze jeden minus to spory apetyt na ram, ale tego mi nie brakuje Wink

[Obrazek: sig2z.gif]
27-12-2009, 10:49
Avira Premium + Comodo (sam firewall) + skanery anty spyware'owe na życzenie : a-Squared Free, MBAM.

٠·˙˙·٠•●Syndrom18●•٠·˙˙·٠ Heart WindowZ
Służę pomocą na forum
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2009, 12:16
NIS 2010 nie zamula skuteczny i na allegro klucze bardzo tanie. I masz rok spokoju. 3 licencje na rok 60 zeta to można zrobić ściepkę z kumplami. A jedna 40 zeta. Sam mam kilka takich kluczy kupionych i wszystkie działają. Na Antywirus nie ma co żałować takich groszy. Jak chcesz możesz jeszcze Outposta Firewall bo świetnie z Nortonem współpracuje ale to już opcja.
27-12-2009, 13:30
jak do tej pory optymalny jak dla mnie okazuje się Eset Smart każdy tą markę chyba zna każdy łatwo o "licencje"

27-12-2009, 17:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2009 18:22 przez sybcia_89.)
Ja używam Kaspersky Internet Security 2009 oryginalny który kupiłem z licencją na 1 rok za 129zł
28-12-2009, 12:36
Ja po zakończeniu licencji Kaspersky Internet Security 2009 przesiadłem się Kaspersky Internet Security 2010, czyli cały czas Kaspersky u mnie rządzi, jak na razie mnie nie zawiódł i mam nadzieję że jeszcze długo tak zostanie. Licencja w tej chwili kosztuje 155 złotych. Ale można ściągnąć wersje testową na 30 dni i po testować sobie jak chodzi.
28-12-2009, 12:55
Albo KIS TR jak komuś coś to mówi Big Grin
PS specjalnie nie rozwijam skrótu, bo zaroi się od piratów TongueP

Pomogłem? Daj plusa. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
28-12-2009, 13:25
Do Kasperskiego licencje na necie są duuuuuuużo tańsze - poszukajcie. A co do jego niezawodności to bym polemizował miałem przesz rok i wiem. ale każdy instaluje co chce. Polecam pod Kasperskiego zainstalować komercyjny program szpiegowski (keyloger) 007 spy software. Najśmieszniejsze jest to że go nawet nie wykrywa jako wirusa, a to już karygodne bo to powszechnie znany program (przynajmniej oprogramowania antywirusowego). Tu podaje lekturę dla tych co chcą wiedzieć jak się zabezpieczyć XD. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj. .
28-12-2009, 13:40
(28-12-2009 12:55 )bartek2812 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Albo KIS TR

Chodzi ci o Technical Release czy o moda

(28-12-2009 12:55 )darth007 napisał(a):program szpiegowski (keyloger) 007 spy software. Najśmieszniejsze jest to że go nawet nie wykrywa jako wirusa, a to już karygodne bo to powszechnie znany program
Mi wykrywa bez problemu , masz pewnie jakąś piracką wersje która sama w sobie jest zainfekowana dlatego ci nie wykrywa
Wątek zamknięty