Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisz coś o sobie
07-05-2011, 22:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2011 22:30 przez Szayel Aporro.)
RE: Napisz coś o sobie
Ja: Marek
Nick/i: MistGun, Omen929, Psychol, Szayel Aporro
Wiek: Huh, w porównaniu do większości to szczyl... 15 lat... Jeszcze.
Zainteresowania: Japonia... Bronie białe (Tylko pochodzące ze wschodu), rysowanie (jakotako), muzyka (słuchanie), sztuki walki (niezbyt jakieś profesjonalne), medytacja (podstawowa), sprawy duchowe/pozaziemskie (np. drugi świat, Astral, dusze, duchy).
Coś o sobie: Zmienny, bardzo. Czasami zły, denerwujący, po prostu człowiek, którego ponoszą emocję. Okolicznościowo też jestem opanowany i bardzo przyjemny dla otoczenia. Niekiedy mam też bardziej takie mroczne myśli. A co do charakteru... Lubie sobie pożartować, czasami z innych, ale bardzo lubię ludzi, którzy mają dystans do siebie, wtedy obie strony mogą pożartować (ja z kogoś i ktoś ze mnie), staram się wybierać rozsądnie i w miarę szybko, ponieważ wszędzie i zawsze czas jest ważny, czasami nawet go brak. Mam taką dziwną manię rozpisywania się, częściej jak mam wenę, rzadziej jak jej brak. Hmmm... Więc to chyba by było tyle co mógłbym o sobie powiedzieć, jeśli by ktoś chciał coś wiedzieć to proszę pytać, odpowiem Smile

Po edycji (A przejrzałem więcej postów)

Region: Warmińsko-Mazurski
Czym się aktualnie zajmuję?: Robię wszystko na szybko, ponieważ miałem chwilowy okres nie chodzenia do szkoły, a to koniec roku i muszę dostać się do szkoły dalej, co nie będzie proste jak się nie postaram.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
09-07-2011, 00:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2011 00:50 przez dziubek979.)
Cos o sobie

Imię : Paweł
Nick : Uzi, Dziubek
Region : Pomorskie
Wykształcenie : Policealne
Zainteresowania : Ogolnie bardzo wszechstronne od rysunku poprzez muzykę, motoryzacje, sport, do książek o najróżniejszej tematyce....
Do tego interesuję się tatuażem jak rownież staram się je wykonywać już od jakiegoś czasu i chyba nawet nieżle mi to wychodzi....
Hobby : Auta amerykańskie stare ( jestem posiadaczem jednego z ostatnich prawdziwych amerykańskich aut z okresu gdy nieważne było spalanie )

Moja historia z WindowZem zaczeła się czystym przypadkiem jakieś 2 lata temu i trwa do dziś. Niestety nie jestem informatykiem jak większość tu obecnych z tego co zauważyłem i stąd moja obecność na tym forum z nadzieją że może dowiem się czegoś nowego i nauczę się czegoś od Was...

Only God Can Judge Me Cwaniak
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-08-2011, 09:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2011 11:00 przez Suchenz.)
Imię: Mateusz
Pseudo: mały
Region: Lubelskie woj.
Wykształcenie: Średnie (w trakcie wyższe)
Zainteresowania: Motoryzacja, Piłka Nożna
Kto zaprosił: Kumpel z innego forum

// Proszę o wybór nowego loginu i przesłanie mi propozycji na pw, na forum unikamy wulgaryzmów.- suchenz
03-09-2011, 19:42
Imię: Wojtek
Pseudo: pioner
Woj: dolnośląskie
Wykształcenie: chodzę do liceum
Zainteresowania: motoryzacja, budownictwo i wiele innych Wink
19-09-2011, 21:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2011 22:36 przez Osaczony.)
Imie: Mateusz
Nick: Imcoran, Pazerny (szkolne przezwisko z względu na głód wiedzy i ciągłe dręczenie profesorów swoimi pytaniami Smile)
Region: Małopolska

Wykształcenie: Podstawowe, Aktualnie 3 klasa w technikum na kierunku: Teleinformatyk

Zainteresowanie: Majsterkowanie przy komputerze, poznawanie różnego rodzaju programów komputerowych, projektowanie (we własnym zakresie) sieci komputerowych, ogólnie wszystko co związane z sieciami. W wolnych chwilach pisanie stron WWW, oraz nauka języków programowania.
Hobby: Przede wszystkim uwielbiam oglądać seriale telewizyjne (Supernatural, Skazany na śmierć, Chirurdzy, Tożsamość szpiega), oczywiście jazda na rowerze (odkrywanie nowych terenów, zwiedzanie), w sumie to wszytko.

Coś o sobie: Osobiście nie jestem duszą towarzystwa. Z reguły bywam na imprezach, ale rzadko. Nie jestem typem „kujona” który musi mieć średnią 5.0. Po prostu lubię pogłębiać swoja wiedzę nie tylko w szkole ale i w domu. Jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji o kierunku Teleinformatyka w Technikum. Lubię uczyć się tego, co chciałbym robić w życiu, to co mnie cieszy. Przynajmniej z takiego założenia wychodzę.

Palny na przyszłość: Chciałbym zdać maturę oraz egzamin zawodowy, następnie pewnie jakaś praca, dzięki której mógłbym zarobić na zaoczne studia. Dalej się zobaczy.
04-02-2012, 15:27
Imię - Grzesiek

Lat - 27

Wykształcenie -średnie ''technik budownictwa''

Ksywka - hayate

Region - Sandomierz Świetokrzyskie

Zainteresowania - X-BOX Smile budownictwo
18-10-2012, 15:57
(24-06-2009 20:51 )ravi8 napisał(a): Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.Imię: Rafał
Nick: ravi8, ravi
Region: WLKP, dokładnie Leszno Tongue
Wykształcenie: średnie (już po maturze Big Grin zaczynam rejestracje na studia - Informatyka/EiT)
Zainteresowania/hobby: hardware/software, telefony i ogólnie telekomunikacja, grafika komputerowa, tuning pulpitu ^^ Także muzyka i trochę sportu Big Grin
Muzyka: wszystko Tongue
Film: j/w

Wow też mieszkam w Lesznie...zatkało mnie to Smile

Lubie WindowZ v2 Smile
11-11-2012, 10:50
Witam.
Mam na imię Mirek.
Wiek 56 lat.
Wykształcenie śr. techn.
Zawodowo już emeryt.
Region Mazowsze.
Hobby to głównie elektronika, stąd i mój nick Pat-mos, a jest to nazwa wzmacniacza audio DIY mojej konstrukcji.
11-11-2012, 16:36
Witamy na pokładzie Smile

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-11-2012, 12:37
Hej postanowiłem też napisać bo ostatnio na forum mało się dzieje
Imię: Mateusz
Nicki:Matess1999,Matess
Wykształcenie:Podstawowe
Region:Wielkopolska(Leszno,koło Poznania Smile )
Zainteresowania:WindowZ,modyfikowanie różnego sprzętu w tym softu,majsterkowanie
Lubię:Muzyczki z keyloggerów,i dzwięki z WindowZ Big Grin Trance,techno

Lubie WindowZ v2 Smile
20-12-2012, 20:17
Imię:Piotrek
Wykształcenie:zawodowe elektronik obecnie pracuję w branży budowlanej,przy ochronie budowli przed wilgocią.
Region:Dolny Śląsk,Wrocław
Zainteresowania:informatyka,sport,motoryzacja,a od 2009 jestem intensywnym zwolennikiem i fanem modyfikacji XP,co poskutkowało przesiadką na MX7F(na razie).
Pozdrawiam wszystkich kolegów WITAJCIE!!!
03-02-2013, 18:28
Witam serdecznie jako nowy na forum

Imię: Kamil
Nick: lectus
Rocznik: 1976
Region: UK
Wykształcenie: technik budownictwa ogolnego
Zainteresowania/hobby : Filmy, muzyka. IT,ciekawe książki, historia XX wieku, PS3 - online games
Muzyka: wszystko byle dobre
Film: tak jak z muza Smile wszystko co dobre
07-02-2013, 10:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013 10:33 przez Patryk98.)
Imię: Patryk
Nick: Patryk98
Pseudonim: Tiger, Lasso, Lesu
Rocznik: 1998
Kraj: Polska
Województwo: Dolny Śląsk
Bliska Miejscowość: Wrocław, Leszno, Góra, Rawicz
Wykształcenie: Podstawowe
Zainteresowania/Hobby: Komputery, filmy, OS`y
Muzyka: Zawsze w nowościach
Filmy: To samo co z muzyką Smile
21-03-2013, 21:57
Imię: Arek
Nick: afront,
Region: Podkarpacie
Zainteresowania/hobby: nowinki techniczne, zimne piwo Heart , zmrożona 40 procentowa Big Grin , film, sport, czasami majsterkowanie
Muzyka i Film: Limp Bizkit, Linkin Park, trochę starego polskiego hip-hopu itd; 300 Spartan, Władca Pierścieni, filmy z Jasonem Stathamem, komedia, akcja, taka sytuacja

"Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga." Cwaniak
27-03-2013, 15:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2013 15:48 przez margol60.)
Witam wszystkich :)

Imię: Marcin
Nick: margol60
Region: pomorskie
Zainteresowania/hobby: od wszystkiego po trochu - motoryzacja, nowinki techniczne, informatyka, telefony
Muzyka: to, co wpadnie w ucho - naprawdę mam szerokie preferencje
Film: thrillery, sensacyjne, komedie. Szczególnie lubię filmy ze Statham'em - dużo akcji
hmm... to by było na tyle
Odpowiedz 

Skocz do: