Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirusy w WindowZ - fake!
10-02-2010, 16:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2010 12:13 przez Suchenz.)
Wirusy w WindowZ - fake!
W ciągu ostatniego tygodnia zapytano się mnie kilkakrotnie o wynik skanowania niektórymi programami typu anty-malware

Pojawia się takie coś :

[Obrazek: trojan_remo74.png]

Zrzut ekranu z programu Trojan Remover w Malwarebytes Anti-Malware jest praktycznie taki sam.

Wyjaśnienie (choć ci co znają angielski mają wszystko w opisie "zagrożenia" ?!) :

Remove "turn off computer" < usuwa opcję wyłącz komputer z menu start ... celowy zabieg, po co dwa wyłączania systemu w starcie jak jest nowe z jednym przyciskiem i masą opcji w menu kontekstowym.

Remove the Logoff option << j/w , wyloguj jest w menu kontekstowym przycisku zamknij system.

Remove "Help and Support" from Menu start << po co komu guzik w menu start łączący z supportem Microsoftu ?!

Pozostałe dwa wpisy odnoszą się do upierdliwych komunikatów w Internet Explorerze które wyskakują przy pobieraniu plików.

To są zwykłe manipulacje wartościami w kluczach rejestru, tzw "Tweaki".

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2010, 19:57
RE: Wirusy w WindowZ - fake!
W Nortonie miałem to samo z ekranem logowania, aż sie nie wnerwiłem i znalazłem opcje "dodaj do wyjątków"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-10-2010, 00:07
nie dość że krzyczy to i bajki opowiada ot takie perpetum Wink
29-10-2010, 10:51
WinZ jest czysty. Siedzę na nim już od dość dawna i nie stwierdziłem żadnych zagrożeń z jego strony. Tak więc wnioski są chyba proste.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
29-07-2011, 12:12
Jak się nie zna na danym temacie, to się nie wypowiada, usunęli zbędne rzeczy, a nie stworzyli wirusy, dziękuję Wink
29-07-2011, 12:47
Myślę, że temat wyczerpany. Zamykam.

[Obrazek: 34823.gif]
Pomogłem? Kliknij ThankZ Smile
Wątek zamknięty 

Skocz do: