Pobierz : *** AVIAddXSubs v 9.9 [napisy do filmów na PS3] *** EASEUS Partition Master 9.1.1 HE - czyli jak ugryźć partycje? *** Ant Movie Catalog - Pogromca bałaganu *** TopWinPrio3 - zwiększanie wydajności komputera w grach i nie tylko. *** FastPictureViewer- Przeglądarka fotografii na poziomie *** MSOffice 2007 za darmochę! =) *** Predator 2.3.x... czyli co chroni Twój komputer gdy nie patrzysz? *** IBM Lotus Symphony 3.0 i Lotus SmartSuite 9.8 *** KeyCounter - Klik, klik, klik. *** Diod - Nie wyrzucaj Scroll Lock'a :3 ***

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dotacja - Opłacenie domeny
27-02-2010, 10:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2011 13:01 przez Osaczony.)
Star Dotacja - Opłacenie domeny
Witam wszystkich użytkowników

Kilka dni temu forum przestało funkcjonować, co prawda był to tylko jeden dzień, ale mogło się skończyć znacznie gorzej. W wyniku pewnego sporu w gronie administracji (który lada dzień powinien zostać na zawsze rozwiązany), nieopatrzenie dopuściłem (nie tylko z własnej winy) do sytuacji, w której nie została uregulowana roczna opłata za domenę, przez co straciła ona ważność. Dzięki uprzejmości naszego niezastąpionego moderatora 524b, firma home.pl otrzymała 120zł, dzięki jego pożyczce forum działa. Teraz pozostaje mi nic innego jak spłacić ten dług. Przy okazji wspominam także o kwestii opłacania serwera. Od dłuższego czasu obywało się bez oficjalnych zbiórek, głównie dzięki naszym użytkownikom, którzy co jakiś czas wysłali "piątaka" na moje konto oraz temu, że z finansami u mnie nie było tragicznie. Obecnie sytuacja mnie przerosła, a własne wydatki spustoszyły portfel.

Jeśli czujesz się zobowiązany do pomocy forum i chcesz, aby szanse na powstanie WindowZ 7 bezpowrotnie nie zniknęły, wesprzyj nas darowizną. Każda kwota jest potrzeba i jak zwykle będzie honorowana fioletową rangą "Sponsor".

WSPOMÓŻ NAS !

Nr Konta (mBank) : 44 1140 2004 0000 3802 5777 2896

W tytule prosze podać Twój_Nick oraz dopisek Windowz - Domena

Obecny stan:
Domena: 120/120*
Serwer : uzbierano 57 zł

* 120 zł na spłatę długu za pokrycie kosztów przedłużenia domeny, jeśli uda się zebrać coś więcej będziemy łatwiej mi uregulować tak samo ważne opłaty za serwer.

Info:
- Każda osoba, która wpłaci dowolną kwotę zostanie wynagrodzona rangą Sponsor
- jeśli nie chcesz aby twój nick otrzymał rangę Sponsor skontaktuj się ze mną na PW lub bądź przez emaila (suchenz.windowz@gmail.com).

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy

(Dotacja w żadnym wypadku nie jest obowiązkowa)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
13-03-2011, 17:36
RE: Dotacja - Oplacenie domeny
Aktualizacja.

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się tutaj.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Add Thank You Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: